Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltál már kikötözve? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már kikötözve? Mi a jó, mi az izgató számodra benne? Hogy szereted? Hogy lehet fokozni az élvezetet?

Figyelt kérdés
Párom (33 éves nő) szeretné, ha kikötözném az ágyhoz. Az ágykeret rácsos, könnyen ki tudom költözni. Mivel még nem csináltunk ilyet, nem tudom, mire kell figyelni, milyen anyagot célszerű használni (bilincs, kötél, puha sál), mivel lehet (kényelmes vagy kényelmetlen póz) nagyobb élvezetet okozni? Jó, ha folyamatos az izgatás, vagy szereted, ha otthagynak kikötözve?

jan. 25. 07:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már kikötözve. Ilyenkor teljesen átadom magam a partnernek, és könnyebb is, ha teljesen elengedem magam. Mást úgysem tudok. Szerintem először valami puha anyaggal kötözzetek: sál, kendő. A kötélnél fontos, hogy elég vastag legyen, ami nem vág be és puha tapintású, ami nem dörzsöli ki a bőrt. Nekem az is bejön, ha egy időre otthagynak kikötözve relaxálni. Ágyon lehet X-alakban kötözni, akár háton, akár hason. Vagy a kezeket a fej fölött az ágyrácshoz.
jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi a köntös övét használjuk. Kezemet a hátam mögé vagy fejem fölé. Ne hagyjon ott a partner, hanem akkor kezdje el a játékot. Ilyenkor jön a szája, keze, különböző játékok, amikkel folyamatosan tolja fel az élvezet küszöbét, és mivel a mozgásom korlátozva van így "védekezni" sem nagyon tudok. Hatalmas orgazmus a vége...
jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek mindig csak gyengéden, majd fokozatosan lehet feszegetni a határokat.

Mi elsőnek a selyem köntöseim megkötőjeit használtuk, ez elég hatásos volt, szabadulni nem tudtam belőle, viszont kellemes puha érzés volt, nem vágta kezeimet.

Azóta már igazi bilincseket is használunk kéz-láb is van több, így x alakban is ki tud bilincselni. Na ez már tud kellemetlen lenni de pont ez a jó benne. Szemeimet álltalában mindig beköti így sosem tudom mikor mi vár rám, és igen van hogy magamra hagy pár percre ha kellő képen fel vagyok izgatva.

jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha most csináljátok először akkor NE bilincset használj! Egy sima kötél tökéletesen megteszi. Azt hogy mit csinálj meg mit ne, meg a partnereddel kellene megbeszélned - ő tudja mire vágyik nem mi.
jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagy neki időt mocorogni, hogy tudatosuljon a mozgásképtelenség.

Amikor már érzi hogy nincs mozgástere, kezdj el játszani vele, fogdosd, simogasd, csókolgasd.

De figyelj rá hogy csak lassan haladj, és emlékeztesd hogy nincs menekvés.

Ha már rendesen nedves, lehet ujjazni is. Aztán a végén szex.

Az egész alatt fontos a kommunikálás, éreztesd vele hogy ő most izgalomban van, nem tudom hogy hogy szereti, lehet ribizlinek akarja magát érezni, lehet szépnek ezt neked kell tudni.

jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kötelet kell használni,ami nem vág.Száját meg be kell kötözni pár sállal.Olyan lesz,mintha elraboltad volna.
jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte gyorskötözővel kötöztem meg a feleségemet, később áttértünk a valódi kéz- és lábbilincsekre. Mindketten jobban megszerettük az igazi bilincseket.
jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 bedrik ***** válasza:
84%
Mit számít, hogy mi a jó másnak??? Azt csináljátok ami nektek jó...
jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Nekem nincs ebben tapasztalatom

De ha lenne pasim kiprobalnam

jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9,az interneten minden csaj ezt mondja,aztán jön a real life.
jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!