Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki látogat rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki látogat rendszeresen dominához kihez szokott menni?

Figyelt kérdés
Férfi vagy nő vagy, kihez jársz?

jan. 25. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen egyéni ízlés kérdése. Különböző fórumokon, oldalakon, rendezvényeken lehet találkozni dominákkal és a kinézetből, beszélgetésből kiderül, hogy kivel tudod elképzelni a szeánszot. Pl. nekem a kinézet mellett sokat számít, az igényesség és a kommunikáicó minősége. Mazo F
jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igazából mindegyik domina pénzért teszi amit tesz. Vagy van aki ingyen ilyen rendezvényen?
jan. 25. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen van ilyen, pl. ha egy rendezvényen megismerkedtek és szimpatikusak vagytok egymásnak. Viszont azt mindig gondold át, hogy elsősorban mi az amit te tudsz neki adni? Jól nézel ki? Vonzó vagy? Olyan a személyiséged, hogy a dominának lesz kedve veled időt tölteni?


Jobban megérted, hogyha megfordítod a helyzetet. Képzelj el egy számodra nagyon nem vonzó hölgyet, aki egy rendezvényen folyamatosan azzal nyaggatna, hogy "ingyen" szeretne jól megverni. Szívesen vállalnád? Hát persze, hogy nem. Viszont ha a hölgy, igényes, csinos és vonzó lenne, illetve úgy kommunikálna, hogy az ujja köré csavarna seperc, akkor vidáman és dalolva kerülnél a karmai közé. :)

jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Gabit javaslom Pécsen, vagy Adát fehérváron.
jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyiket se látom a rosszlányok oldalon.

Fehérváron van egy Hannah. De az nem Ada.

jan. 25. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Több dologtól függ.

Leginkább attól, hogy milyen vágyaid vannak.

Domináknál is van olyan dolog amit jobban kedvelnek, van amit kevésbé.

Tapasztalataim alapján abban igazán jók, amit Ők is élveznek csinálni.

Én szub vagyok, ezért imádom, ha verbálisan aláznak, leköpnek, toalettnek használnak stb., így ebben a témakörben vannak releváns tapasztalataim.

Fentiek anyagias hölgyekre vonatkoznak.

jan. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na igen. Engem a CBT érdekel Héra farok kötözes elektro húgycső tágítás.

Amit még imádok ha kényszer nyalatjak a puncijat cicjet.

Láb az nem érdekel

jan. 26. 06:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!