Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon ezen az oldalon tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezen az oldalon tényleg vannak aberrált emberek? Zoofilok, pedofilok, incestek, ilyesmi? Vagy csak unatkozó trollok akik kiadják magukat ilyennek?

Figyelt kérdés

jan. 25. 16:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak beszeltem mar ilyennel
jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1

Mármint mindhárommal? És miről? :-)

jan. 25. 16:30
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarok itt offolni ha irsz privit elmeselem
jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Én pedofillal már beszéltem itt. Komolyan izgatták szexuálisan a kislányok és a kisfiúk.
jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Lazy Lover ***** válasza:
89%
Vannak igen
jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Van itt mindenféle beteg ember sajnos
jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Itt is, mint a társadalomban, van sokféle.. Véleményt nem mondok..
jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak, csak amíg a normál életben rejtőzködnek addig egy anonim fórumon már ki mernek jönni a fényre.
jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Vannak itt pedofilok akiket tisztelek is. Ez egy betegseg nem tehet róla aki ilyen. Viszont leélni egy életet ezzel, folyamatosan utálni magad azért ami vagy, közben egyszer sem engedni a kísértésnek, rejtőzködni, mert egyből elfordulnak tőled ha megtudják mi vagy stb.. azért ez durva lehet.
jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a legtöbb csak troll, aki élőben nem tudja, vagy nem meri kiélni és amiket itt ír, az csak a fantázia szüleménye. Legalábbis remélem…
jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!