Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora pénisz kell ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora pénisz kell ehhez?

Figyelt kérdés

Állva hátulról való szexhez. Nekem átlag van (14) és nem megy. Pedig egyáltalán nincs nagy feneke a lánynak. Olyan átlagos vagy kisebb.


Mekkora kell akkor egy nagyobb fenekű lányhoz? Egy átlag pénisszel nem lehet ezt a pózt?


jan. 25. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Nekem 18 centi és ment eddig minden nővel. Ezt a pózt ők is szeretik.


Sajnálom, hogy tőlem kell megtudod, de a 24 centi átlag alatti. Az átlagos 16-17 centi a fiatal generációnál.

jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 18 centi, van hogy kicsúszik. Be kell pucsitanka teljesen
jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
0%
nagy kell,meg vastag hogy egy nagy fenekű csajt megtölts.
jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Csak jól kell odaférni. Ha a lány nem tesz semmit, hogy jól betud rakni akkor nem lesz semmi. Meg kell fogni és úgy állitgatni mint egy szexbabát ha magától nem csinálja. Jó lesz az.
jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

amúgy 4# igaza van ha a nő nem tud semmit ki hívás tud lenni hogy jól meg tudd dugni.


én is tapasztaltam hogy szó szerint be kell állítani a csajt és után átlag mérettel 17 simán tudtam kefélni.


mondjuk ebben a pózban jobb lenne egy 20 cm mert akkor könnyebben lehet dugni, több a játéktér.


14 már necces fölfelg ha nagy a quffer.

jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
18+ kell…
jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
A barátnőm 22 centit elnyel, ha jól fel van izgulva, de ő extrém példa🙂
jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha a nö tudja hogyan kell bedölni, pucsitani akkor akár 10 cm-el is megy gond nélkül. Ha ugy értetted, hogy a nö is áll akkor tényleg csak nagyobbal megy.
jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jelentem, hogy 19 centivel megy úgy, hogy mindketten állunk és átölelem. Kedvenc pózunk.


Pent az ilyenek miatt előnyös a nagyobb méret.

jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 GFman ***** válasza:
Nem szoktam méregetni,nekem szemre nincs 18 centi.Ettől függetlenül pl. zuhanyzóban simán bement állva hátulról.Szóval valószínűleg nem csak a mérettől függ.
jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!