Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok a fétisekh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok a fétisekhez, illetve a szexuális aberrációkhoz? Nem mosom össze a kettőt és az aberrációknál nem arra gondolok aki csinálja, hanem arra akinek ilyen vágyai, vonzalma van! Többi lent, kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés
Elfogadjátok, eltűritek vagy elítélitek őket? Kulcsszavak közt hozok példákat, de mégegyszer: tudom hogy a fétis nem aberráció, nem mosom össze a kettőt.

jan. 26. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem foglalkoztat ki mire izgul. Abba megyek bele ami engem izgat más meg hidegen hagy
jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Zoofília, pedofília ezek mentális betegségek és az összesnek diliházban lenne a helye. Lábfétisessel még nem voltam, de szerintem azzal semmi baj nincs, nem árt vele senkinek.
jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az aberrációkat elítélem.

A fétisekkel nincs különösebb bajom. Ha a pár mindkét tagja ugyanazt szereti akkor még jó is!

jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Enyhébb fétiseket (láb, kar stb) ne keverjünk bűncselekményekkel (zoo, pedo..). Mindenkinek van valami fétise, azzal nincs is gond, de van egy egészséges határ. 31N
jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig valaki nem árt a fétisével/aberrációjával másoknak, addig csinálja nyugodtan.
jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4, és 5, én is így gondolom.. Mindenkinek vannak esetleg mások által különlegesnek tartott szokásai, volt egy lány, és azzal izgatott fel nagyon, nem tudom miért, hogy szex előtt szépen lassan bekrémezte a kezem, imádtam a puha gyengéd "mancsait".
jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Lábfétisem van, de nem tudom kiélni. A női lábakat kedvelem. (F!)
jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Baromság. Egyáltalán mi az az aberáció, ez abszolut relatív, aktuális politikai és kulturális kérdés. Ami 100 éve aberáció volt, manapság azzal indítanak az emberek 5 perc ismeretség után. Ami miatt meg most hisztériáznak a kretének, az meg 50 év mulva teljesen természetes és hétköznapi lesz.
jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1.5.8-al egyet értek.

Emellett vannak olyanok, amik engem taszítanak.

jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!