Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki volt már swinger klubban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már swinger klubban, mik a tapasztalatok ? Párotokkal voltatok vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi 😅

jan. 26. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
1x voltam a férjemmel, én élveztem. Késöbb kiderúlt hogy Ő nem annyira
jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam egy nő rokonomat vittem el oda.
jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

# 1

Ez gyakori jelenség..

jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

#1


Hány pasival voltál az este?

jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer voltunk eddig és tervezzük a közeljövőben a következő alkalmat.

Nekünk tetszett de ehhez sokban hozzájárult hogy voltak korunkbeli fiatalok akikhez tudtunk csatlakozni. Mi nem akarunk egyből parcserét ezért az nem volt ellenben mi is és ők is néztük ahogy a másik pár szexelt, plusz jókat beszélgettünk, reméljük hogy velük tudunk legközelebb is találkozni.

26l 32f

jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Barátnőmmel mentem, amikor még jóval fiatalabb voltam. Ez egy klub, ami arról szól, hogy 5 perc beszélgetés után elmehettek szexelni az egyik kis szobába. Bár ha ott helyben csináljátok, az is belefér.

Azt hiszem csak annyit írt a házirend, hogy a folyosókon, asztaloknál és a bárpultnál nem lehetett egymásnak esni.

Nem nagyon érdekelt senkit, hogy csak beszélgetsz egész este vagy beállsz a kupac közepére. Egy szigorú szabály van: a nem az tényleg nem. Nekem nőként ez nagyon tetszett.

jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szólóban és párban is voltam "néhányszor". 4 public (nem meghívásos) és 4 nagyobb zárkörű (meghívásos) klub van Bp-n, mindegyik kicsit más, másban erősebb. Mi érdekel pontosan? Fogalmazz meg pontos kérdést és segítek :)
jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretőmmel mentünk, eddig három alkalommal, de eléggé rá lehet kattanni, ha jól sikerül az este. :)


Mi privát buliban voltunk vidéken, kb 30-as létszámmal, erős férfitúlsúllyal.


itt az átlagéletkor saccra olyan 45-50 év volt, azaz, nem modellalkatú nők és kigyúrt pasik vannak túlsúlyban, cserébe mindenki laza, közvetlen, mosolygós. Olyan mint egy házibuli.

jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szólóban mentem, voltam hivatásos és privát swinger klubban is, vegyes tapasztaltokkal. Szóló férfiként elég nehéz bejutni, általában az arányok betartása mellett hívtak meg leginkább a párok igényeit figyelembe véve

Mindenhol fontos az előzetes beszélgetéskor és bekerüléskor udvariasság a figyelmes "rámenősség" a klubszabályok betartása mellett.

49F

jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!