Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt más is aki saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is aki saját magához vonzódik szexuálisan? Akár a mostani, akár a tini vagy gyerekkori önmagához. Mióta van ez nálatok és mit szerettek magatokon, mit szeretnétek magatokkal csinálni?

Figyelt kérdés
Én pl olyanról szoktam fantáziálni, hogy több van belőlem, és egymás után csinálok valamit a klónjaimmal pl úgy, hogy sorba állítom őket mondjuk a szekrény előtt.

jan. 27. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dettó

Csak én már mindent kipróbáltam magammal gondolatban.

jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tayrus ***** válasza:
100%
Ezzel lehet, hogy vagyunk így egy páran. Tekintve, hogy Én tudom mit szeretek és hogyan, és hiába mondom el a partneremnek az nem olyan. Ezért igen előfordult már, hogy elképzeltem, hogy milyen jó is lenne belőlem még egy. Persze felmerül ilyenkor a kérdés, hogy ez önkielégítés lenne vagy a homoszexualitásnak egy fajtája.
jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anno 20 évesen simán kivertem magamra, mert tényleg jól néztem ki. Ez mostanra (40+) elmúlt, kerülöm a tükröket
febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!