Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen öltözéket válasszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen öltözéket válasszak egy BDSM partira? Dresscode?

Figyelt kérdés

Egyrészt aki volt már ilyen eseményen, miket viselnek ott a résztvevők? Milyen viseletet válasszak?

Szerintem semmilyen erre alkalmas ruhadarabom nincs itthon, de nem szeretnék több tíz vagy száz ezret latex vagy bőr ruhákra, kiegészítőkre költeni (egyelőre). Ennél fogva milyen kreatív ötletetek van ami jó lehet? Hol/honnan tudok vásárolni erre alkalmas ruhákat, kiegészítőket?

A legtöbb helyen olvastam hogy elég komolyan veszik, és oda kell tenned magad hogy beengedjenek.

Arc/fej takarása divat egy ilyen eseményen vagy mindenki vállja magát?



jan. 27. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Innen tudsz ötletet meríteni: [link]

Az emberek többsége vállalja az arcát, de beengednek arcot takaró maszkban is. Ja, és ne ijedj meg attól, hogy itt arccal szerepelnek az emberek: ha fényképeznek, akkor is csak azokat, akik ehhez kifejezetten hozzájárulnak.

jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy én ebay-en Kínából rendeltem a legtöbb olyan ruhadarabomat, amiben ilyen bulikra mentem. Lényegesen olcsóbb, mint itthon bármi, és bár nem olyan a minőség, de alkalmi viseletnél ez szerintem másodlagos. Persze ha a közeljövőben akarsz menni, akkor ez nem opció, mert a magyar posta hetekig kotlik a külföldi csomagokon.
jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Lány vagy?
jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Engem például simán beengedtek úgy, hogy kifejezetten elegáns, de nem fétish ruhám volt. Nem kötelezõ semmi, de volt ott olyan is aki kopmlett búvárruhában sétálgatott. Vagy legyen kifejezetten tematikus az öltözék, vagy elegáns, csak ne túl lezser, slampos.
jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első küldött( a freedom galériája) tökéletes inspirációnak.

Ha nő vagy akkor jóval egyszerűbb összerakni valami szettet(szerintem)

Mi egyszer(egy barátnőmmel járok mindig) szinte egy szál semmmiben voltunk, és csillámporral voltunk bevonva, (szóval pl ez is egy opció, csak a lemosást nem kívánnám a legrosszabb ellenségemnek sem)

jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Legyél kopasz, az alap.
jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Huhh, és mi történik egy ilyen partin? Mindenki partnerrel érkezik?
jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
100%
Én pl.egy extra fényes farmer szabású nadrágban fogok menni egyedül a luxuria partyra,egyenlőre ennyi majd még nézek valami felsőt hozzá!40f
jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Egy személyre szóló jegyek vannak, szóval lehet menni egyedül is, partnerrel is, társasággal is, mint egy akármilyen buliba. Nem történik veled semmi olyasmi, amit nem akarsz. Ki lehet próbálni BDSM játékokat, lehet ismerkedni, huncutkodni, de ha csak nézelődni akarsz, az is oké.
jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos én MOF-os fétis partikra szoktam járni, ott elég változó szokott lenni ilyen téren a felhozatal:

valaki aki full latexbe megy, valaki egy szál alsóban, valaki meg neon festékkel díszített kiborg cosplay-ben, vannak akik olyan öltözetben mennek, hogy talán utcán fel se tűnnének nekem.

Érdemes azért nem a minimumot megcélozni, egy sima farmerben és pulóverben biztos nem fognak egy ilyen jellegű partira se beengedni.

Amúgy a MOF-os softcore partikon szokott lenni vásár, én ott vettem egy vinyl kabátot meglehetősen jó áron.

jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!