Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki 40 évesen veszíti el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 40 évesen veszíti el a szüzességét az mindenből kimaradt? (nő)

Figyelt kérdés
jan. 27. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz 22 évesen élményed, s nem maradsz ki semmiből.


Ha akarsz beszélni, írj!

jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon sokmindenből kimaradt, de most elkezdhet élni.
jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdi akkor nem mindenből azért. Ha tapasztalt pàrt talàl még sokminden izaglmas dolgot megélhet
jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát,40 évesen már nem hiszem,hogy fog bármi is változni.Nekem sem volt még komoly kapcsolatom.
jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Enyhen szólva igen !
jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani. Ha szeretett volna szexelni, de nem jött össze neki, akkor sok mindenből kimaradt. De ha nem hiányzott neki, akkor miből maradt volna ki? De létezhet olyan is, hogy valakinek csak 40 éves korában jön meg hozzá a kedve, korábban nem kívánta a szexet.
jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha az emberismerete, szociális készségei közben korának megfelelően fejlődtek, akkor nem.
jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Akkor már felesleges elveszíteni

Én 30 évesen is az vagyok és nem bánom mert genetikailag képtelen vagyok rá és nem is találtam olyat aki tetszik

jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem mindenböl, de elég sok mindenröl lekésett. Leginkább a gyerek-család vonatkozásban. Szex téren rengeteget lehet behozni, potolni, csak ez valoszinüleg nem igazán célja annak akinek 40 éves koráig nem hiányzott.
jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Aki meg nem akar gyereket annak felesleges is a szex
jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!