Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » FIUK! Hova szoktatok pisilni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Hova szoktatok pisilni otthon vagy mashol ahol nem nyilvanos a Wc?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy sokan a kezmosoba csinaljak, kivancsi lennek mennyire altalanos.

jan. 28. 06:05
A kérdező szavazást indított:
Ha tehetem a kezmosoba vizelek utana lemosom.
Kizarolag a Wc-be vizelek, allva.
Kizarolag a Wc-be vizelek, leulve.
Más. (Lent reszletezem)
27 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Legtöbbször a wc-be. Ha csak pisilek, akkor állva. Ha kuláznom is kell, akkor nyilván ülve.

Ha fürdés közben jön rám, akkor van hogy a kádba, van hogy a mosdóba brunyálok. Különlegesen jó érzés tud lenni. :D

jan. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Utcán ha nagyon sürgős, fánál, bokornál. Otthon télen, ha nagyon hideg van, nem megyek ki a kinti wc-re, hanem vederbe. (Nics összkomfort nálam.)
jan. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igazabol a kerdes lenyege, hogy ha Wc-ben vagytok bent magatokban akkor hova (a fenti lehetosegek kozul).
jan. 28. 07:06
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Kézmosóba vagy kádba pisilek.
jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Zuhany közben...


Wc


Végszükség esetén mosdó


45/F

jan. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Csakis a mosogatóba, ha lehet
jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%

A fürdőszoba közepére!


Milyen idióta kérdés ez?! Miért nem lehet a wc-be? Még a 3 éves fiam is tudja tartani, ha kell. Ennyi igénytelen faxt.

jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha kinn vagyok, akkor gyakorlatilag bárhová. Otthon meg ahova kell:)
jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Kiskorom óta megszoktam, hogy leülve pisilek, és mindig csakis a WC-be, kagylóba sosem. Kivétel, ha pont zuhanyzás előtt vagyok, vagy eszembe jut közben, hogy kell, akkor bizony a zuhanyzóba engedem.

Hozzátenném, hogy az utóbbi időben mégis elkezdtem már itthon is állva pisilni, egyre többször. Ugyanis ha ülve pisilek, észrevettem, hogy mindig bennamrad néhány csepp, ami akkor jön ki, mikor felállok, ezzel lecsorgatva magam, vagy már a boxerben landol. Ha pedig állva pisilek, kijön minden. Érdekes módon ilyen régen nem volt. Más is tapasztalt ilyet?

jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%
Rettentően elszomorít, hogy mennyi igénytelen ember van itt. Most már értem, miért tart itt ez az ország. Nem is érdemeltek többet, mit Orbán meg Gyurcsány ezzel a szellemi és igényszinttel.
jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!