Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kiszáradt makk, hátrahúzott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszáradt makk, hátrahúzott fitymával?

Figyelt kérdés

Tegnap óta kezdtem el hátrahúzva hordani a fitymámat, és már kivan száradva az normális?

És ha igen, mit javasoltok rá?


Előre is köszönöm a normális válaszokat.


21F



jan. 28. 11:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Normális, húzd rá vissza.
jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Miért húzod hátra? 🤔
jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Olvastam a sok egézségügyi előnyéről, illetve, arról hogy megnöveli a szexuális teljesítményt is, tekintve hogy a makk fokozatos ingernek van kitéve.
jan. 28. 12:14
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kiszárad, hiszen a fityma eddig valamennyire nedvesen tartotta.

Egyébként egy idő után megszokja. És nem, nem fogod tovább bírni.

jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyugodtan kend be testápolóval. Vagy ajakápolóval.

2. Jó esetben egy hét, és megszokja a makkod bőre, elmúlik.


Én 20 éves korom körül kezdtem így tartani, most 49 vagyok. Rengeteg előnye van, igenis csökken az érzékénysége a rossz és jó ingerekre is, és nincs kellemetlen szag még nap végén se.

jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Én is így vagyok, jópár éve. És szeretem mikor pl nyáron feszülős rövidnadrában látszik a rúd. Ugye van fityma, és sétálás közben folyamatosan izgatja a makkom. Észre is veszem a pillantásokat😅
jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Hát, eleve azért hordjuk hátul, hogy kiszáradjon a makk 😅
jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 gabcsi ***** válasza:
37%
Teljesen rendben van, csak így tovább, nagyjából 2 hét múlva látsz változást, meg fogja szokni.
jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%

Hátrahúzott fitymával szárazabb lesz a makk. Így nem is tud nedves maradni.

Eleinte ez biztos fura érzés, de aztán megszokod, és ez lesz a normális. Csak az első hetekben kell kitartónak lenni, és nem rögtön feladni.

jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Csomó nemi betegségem volt egészen addig, amíg rá nem szántam magamat barátnőm biztatására, hogy állandóan hátra legyen húzva a fitymám. Utólag nagyon hálás vagyok neki, hogy ismerte ezt a gyógymódot és bevált. Tiszta, egészséges és szagtalan. Érzékenység nem változott, de inkább jobban érez a makk pereme valamiért.
jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!