Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Selyemsálas megkötözésre hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selyemsálas megkötözésre hol érdemes partnert keresni? F

Figyelt kérdés

jan. 29. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányt szeretnél megkötözni?
jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lányt keresek.Igen.
jan. 29. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
A legjobb helyen jársz. Itt van a kötöznivaló nők krémje.
jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nőkkel itt még nem nagyon találkoztam.Inkább pasik írogatnak mindenhol.Nekem csak a kötözés rész jön be,az is ilyen kezdő szinten.Betegebb dolgok nem érdekelnek.Úgy tűnik,hogy nehéz normális,intelligens embert találni erre.
jan. 29. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Lesz itt, meglásd. Az ilyen érzelgős, finom kötöző fétises embernek ez a kánaán.
jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nos én itt még ugyan nem találtam ehhez partnert. Élőben már összejött

Egy kérdés: Budapesti vagy?

jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen.Hol érdemes élőben?
jan. 30. 01:20
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Nos igazából akárhol szembe jöhet veled a megfelelő partner.

Hanem, ha van olyan jellegű cuccod akár fétis partikkal is tehetsz egy próbát.

jan. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 búzaszem ***** válasza:
Nem kell ehhez fétis parti, szimplán ismerkedni kell és figyelni a másik temperamentumát, tapasztalatát. Ha meg akarod ismerni a másikat teljesen, akkor sikerrel járhatsz. Persze ehhez pontosan tudnod kell mit akarsz, mikor és hol. Addig amíg ilyen bizonytalan vagy, addig ezt érzik rajtad és nem fog menni.
febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A csajok inkább durvábban szeretik.Bilincs,lánc,szájpecek,elfenekelés,fojtogatás,durva szex,engem ez nem vonz.
febr. 1. 20:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!