Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hallottatok róla, hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok róla, hogy van olyan jóga, amivel orgazmust lehet elérni mindenfajta testi stimulálás nélkül? És állítólag sokkal erőteljesebb is, mint egy egyszerű maszturbálás?

Figyelt kérdés

Mi ez a jóga?


27F



jan. 30. 16:24
 1/2 StevenUp ***** válasza:
78%
Nem. De olyan jogához hasonló testmozgásról hallottam már, ami mentálisan és fizikailag is segít abban, hogy a jelenleginél kielégítöbb nemi életed legyen
jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kell hozzá különösebb jóga, ha már jópár napja nem volt orgazmusom (mondjuk 1 hete) és a barátnőm rendesen felizgatott már, és ilyen felizgult állapotban vagyok, akkor képes vagyok érintés nélkül elélvezni.
febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!