Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az utcai prostituáltak akaratu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcai prostituáltak akaratuk ellenére dolgoznak ?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy van ez , de sok ismerősöm mondta már hogy vigyázzak merre járkálok este pont ez miatt , nehogy egy strici a markába keritsen , lehet csak viccelt , de hallottam már hasonlókat , kell ettől tartanom lányként ? és akik ezt csinálják kényszeritve vannak ? Előre is köszi a válaszokat :)

jan. 31. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell ettől tartanod, de rossz környéken lehetőleg ne sétálgass egyedül, főleg éjszaka!
jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elrabolnak szexrabszolgának, akkor nem itthoni utcákra fognak kitenni, meg úgy általában sehol se, ahol könnyen el tudsz szökni.

Olyasmi előfordulhat, hogy pl csaj drogozott, nem tudta fizetni és így törleszti.

jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem irtad prostiként járkálsz ahol ovnak a striciktöl? Ha igen akkor tényleg lehet ilyen veszély, hiszen konkurencia vagy a többinek, ha egyedül akkor szabad préda a striciknek. Szoval hely + helyzet kérdése!
jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, képben vagyok eléggé, tudnék mesélni dolgokat.

De a csajok környékén viszonylag kevésszer van manapság strici, ha a közelében van akkor inkább nem is beszélek a csajjal, minek?

Eddig még nem keveredtem bajba.

jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm az volt , részben engem is belerángatott , és nem konkrétan kényszeritve vannak azok a lányok de sok választásuk sincs
jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 hol dolgoztatok?
jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-Inkább irj privátot ha érdekel , egyébként Budapesten
jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!