Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normál méretű férfiak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál méretű férfiak, ti hogy reagálnátok erre, rosszul esne?

Figyelt kérdés
Egy szexboltból online rendeltünk pár dolgot már többször is, és mindig adnak ajándékba óvszermintákat. Az egyetlen baj, hogy a páromnak nem normál mérete van, ezért ezeket semmire nem tudjuk használni. Mivel nem szeretnénk, hogy kárba vesszenek arra gondoltunk, hogy odaadnánk a baráti társaságunkból annak, akinek kell (három férfi, mindnek van barátnője, szóval használnák) Kicsit tartunk attól, hogy rosszul esne nekik "az én f@szomra kicsi, de nektek jó lesz az" ingyen óvszer. Fölöslegesen aggódok? Ti mit szólnátok hozzá, ha egyszer egy barátotok odaadna párat, hogy neki kicsi, neked kell-e?

febr. 1. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kell mondani, hogy azért adjuk, mert neki kicsi, hanem egyszerűen adjátok oda, mert nmpl nektek túl sok van, stb
febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Ne adjátok oda.
febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem óvszerrel szexeltek,és ennyi.
febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem kell odaadni.
febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon jó barátok vagyunk mind, még gimnáziumban alakult ki a társaság, azóta is jóban vagyunk, nincsenek nagyon tabuk, persze azért nem beszélünk ki minden hálószobatitkot. De valamiért kialakult egy ilyen szállóige magunkközt, hogy a barátomnak elég nagy van, persze erre konkrét bizonyítékot sosem láttak.

Ha nem adnánk oda nekik, mit csinálhatnánk ezekkel? Bármi ötlet?

febr. 1. 12:06
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Enni nem kér, kis helyen elfér. Rakjátok félre! Ha szexuális tevékenységre nem is, de hátha jó lesz valamire! Ki tudja?! 😅
febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Héliumos lufinak megfelel, engedjétek őket szabadon.
febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem adnám oda. Szerintem nincs jó magyarázat arra miért adod.
febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 búzaszem ***** válasza:
73%
Én elfogadnám simán. Nem attól lesz kicsi vagy nagy a farkam, mert más, aki sosem élte át mit tud, bármit is állít róla. Az igazságot a farkamról úgyis csak én tudom, meg az, akit megajándékoztam vele. Aki már egy kicsit is tud éretten gondolkodni és dugott már rendesen nőt, az nem problémázik ilyesmin.
febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem vannak jobban rászorulók is. A putrisoron nagyobb hasznát vennék, inkább oda ajándékozzátok el.
febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!