Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szülés utáni eltérő szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés utáni eltérő szexuális vágyak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ti hogyan kommunikálnátok le ezt a témát? Mit tennétek a helyemben? Amióta szültem, párom nem érti, hogy nem úgy kívánom a szexet, mint ezelőtt. Sokszor kelletlenül megyek bele a dologba, csak hogy legyünk már túl rajta. Ha mondom neki, egy rohadt hosszú nap után, hogy most nem érzem, hogy menne, (persze mást csinálunk, hogy neki jó legyen..), kiakad, és a fejemhez vágja hogy nekem soha nincs kedvem.. Ami így nem igaz, mert van, hogy érzem azt a vágyat, másrészt meg nem tehetek róla.. Szerintem sok anya átélte már ezt.

Amúgy egyáltalán nem szexelünk kevesebbszer, mint azelőtt, heti egyszer most is megvan, sőt az elmúlt egy héten 4szer is csináltuk.. De mégsem elég neki, jön utánam, folyamatosan erre célozgat, mintha másból nem is állna a nap, vagy az élet.. Egyszerűen nem megy a rengeteg teendő között, hogy jópofizzak, és a nap közepén széttegyem a lábam.. Lehet, szar szerető lettem (első gyerek), de nem akarom magamra erőltetni azt, ami nincs.. Emellett persze igyekszem arra figyelni, hogy neki legyen jó, van, hogy szex helyett orálisan kielígítem napközben, de amúgy valahol mélyen úgy gondolom, hogy ez sem normális, eddig gyerek előtt sem csináltunk ilyet.. A szex meg.. nyilván tartalmilag nem pont olyan, mint eddig. Kevesebb ideig tart, nem mindig tudom teljesen átélni, stb. De most valahogy annyira durván el van szállva az agya, hogy már rendesen rosszul érzem magam, ha itthon van egész nap, vagy jön az este, és pl csak TV-zni szeretnék, vagy végre aludni. Ő meg nyomja a szöveget, célozgat..

Nem kérek abból, hogy "pont ezért fognak lelépni és megcsalni", mert nem gondolnám, hogy megérdemelném, hisz ismétlem, nem 0 a szexuális életünk.


Ti mit tennétek? Volt már valaki hasonló cipőben?



febr. 1. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mond meg neki, hogy akkor lesz szex, ha megcsinált minden házimunkát, és a gyerek is el van látva. Ha lusta, akkor meg kuss a neve!
febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem olyan tartalmilag mint régen mi változott meg benned?
febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként az első gyerek után megértettem, hogy az életünk megváltozott és nem erőltettem a dolgot. Láttam, hogy 2 órákat alszik a feleségem, a gyerek ordít, stb. Nem is vártam el, hogy minden vágy nélkül csak úgy leszopjon 2 szoptatás és pelenkacsere között, elintéztem magamnak és gondoltam, hogy az élet majd visszatér a rendes kerékvágásba. Így is lett, aztán megint a második gyerek után. A harmadik gyerek után volt érdekes módon a legnehezebb, akkor kellett róla beszélni, hogy én nem erőltetem, de azért jó lenne, ha adna lehetőséget legalább. Volt 1-2 nehezebb hónap, aztán minden rendbe jött. Most a gyerekek már nagyobbak, a feleségem felszabadult, meg merem kockáztatni, hogy még a gyerekek előtt sem volt ilyen jó a szexuális életünk, pedig nem fiatalodtunk azóta. Hogy válaszoljak is, ha magától nem érti meg, hogy ez egy tök új helyzet, megváltoztak a dolgok, akkor el kell neki magyarázni, hogy most neked kicsit kevesebb kell, adjon kis időt.
febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát tudom, hogy "sablonos" kicsit, de csak a kommunikáció segíthet.

Én teljesen megértem férfiként, amít írsz, és érzel, de a férjednek is meg kell értenie bizonyos dolgokat, főleg úgy, hogy te nem egyszerűen felemelted a kezed és azt mondtad, hogy csinálj amit akarsz, old meg magadnak, hanem próbálsz megfelelni... ezt mindenképpen díjazni kell ( ene) a párodnak.

Remélem sikerül, ne legyen ennyire önző, itt jön képbe a kompromisszum és ahogy írtam a kommunikáció, hogy egyik fél se érezze, hogy na most ő rosszul jár.

febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is ilyen volt az asszonyom, vagyis rosszabb.

Igazából semmit nem csinált.

Én se csinálhattam.

Szerintem ha te néha orálisan kielégíted akkor nem lehet gond.

Nálunk kb 1,5...2 havonta volt 1x de az is olyan volt hogy.....

Egy idő után már meguntam a könyörgést.

Meg ő is jelezte hogy már teher így megoldom mással. Ha épp van.

De 40evesen nem maradok szex nélkül

febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerencsés nőnek érzem magam...

Alig vártam, hogy leteljen a 6hét és ismét szerethessem a férjemet. Mert mi nemcsak azért voltunk együtt, mert "kellett a gyerek" és ugye az csak szex útján megy. Minden ízében megéltük a szexualitást. Nem muszájból szexelunk hanem azért mert egy jó kapcsolat része.

Lett egy gyerek? Ez indok arra, hogy ne legyen sex? Persze megvátozik az élet. De alkalmazkodni kell hozzá és nemcsak a szájat húzni, de a férj már megint mit akar...

A nő tény átélt egy szülést, tönkrement minden ami tönkremehetet. Megváltozott a teste, a cicije, hormonok stb... A férfinek eközben a nő mellett kellett lennie és támogatnia mindenben. Abban is, hogy ne váltson át 100%ban anya üzemmódba, hanem nő is maradjon.

A babát el kell látni. Ez is tény. De mi van akkor ha az a gyerek alszik, a mosogatás helyett rámászok a férjemre? Mert még panaszkodni egy nőt sem hallottam azért, hogy jajj el kell mosogatni, rendet kell tartani, tiszta ruha kell, stb.stb. ami belénk rögződött évszázadok óta. Mert ez a nő dolga, ez alap, meg kell csinálni, jönnek a vendégek, mit szólnak, hogy itthon vagyok egész nap és erre sincs idő... ismerős kedves hölgyek? De ha férj megemlíti, hogy asszony rég volt szex... micsoda bunkóság...

Zárszóként meg a férjnek is jelen kell lenni. Nemcsak szexben, hanem a baba életében is és a hétköznapokban is.

Szóval ahogy kezdtem én örülök, hogy megélhettem egyszerre az anyaság örömét is, mellette pedig nem engedte a férjem, hogy elfelejtsek nő lenni.

febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hosszasan tudnék mesélni......

2 gyerekünk született 18 hónap különbséggel, az első gyerek születése után 9 hónapig nem volt szex közöttünk nem is erőltettem, elfogadtam. Aztán kb a második alkalommal szexeltünk megint sikerült összehozni egy gyerkőcöt, amikor biztos lett hogy terhes, akkor megint mentem a kispadra. A második gyerekkel elég sok egészségügyi probléma volt, koraszülött is volt, sokat voltunk kórházban akkoriban. Amikorra rendeződtek a dolgok a gyerekekkel és nem igényeltek extra figyelmet már nem is egy szobában aludtunk,mert nem voltam képes kialudni magam a gyerektől aki szinte mindig velünk aludt és olyan munkakörben dolgoztam ahol nem hibázhattam. 9 év házasság alatt ha 20 alkalommal szexeltünk, mindegyiket én kezdeményeztem és igazából egyiket sem élveztem(utólag már könnyű ezt beismerni). Bár erősen vallásos neveltetésben volt részem és a válás nálunk szitokszóként került csak szóba, de örülök, hogy elváltam, sajnos túl sokáig maradtam a házasságban feleslegesen.

febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnálom azokat, akik emiatt mentek szét, vagy kozrejatszott ez is. Valóban sok ilyet hallani, hogy a szexuális élet megromlik. A miénk ismétlem nem rossz. A gondom továbbra is azzal van, hogy egyszerűen nem kívánom úgy a szexet, a párom pedig erőlteti, annak ellenére is, hogy attól még én próbálok a kedvében járni. Remélem nem is tartunk affelé, hogy rosszá váljon, egyszerűen csak időre van szükségem.

Kedves 6-os. Valóban szerencsés vagy, hogy te így élted meg. Én 6 hét elteltével is ott tartottam, hogy örülök, hogy tudok ülni a s*ggemen, meg el tudok menni WC-re. Továbbá ültem és sírtam a kisbabám felett, na nem azért mert depis lettem volna, hanem mert ezt tették velem a hormonok. Huu, hát én ezt előre tudtam, hogy ha nem is 100%-ban az anya szerepet töltöm be, de igenis 98%-ban, mert a megváltozott helyzet ezt diktálja. Egy nő sem panaszkodott még a házimunka miatt? 🤣 Minden nő csak ezt csinálja.. A környezetemben legalábbis. Mennyi a házimunka, miért mindig mindent én, stb. Mindenhonnan csak ezt hallom, ezt olvasom. Az hogy asszony rég volt szex, nekem a hónapos kategória.. De amikor nem viccelek, egész nap, még szaros pelenka csere közben is a szexuális poénjait löki, vagy amikor full hulla fáradtan, ki merülve éjszaka bedőlnék az ágyba, de ő odamondja hogy áll a.... Hát ne haragudj, de ez nem az a kategória, amiről te írsz. Ettől függetlenül szeretem, ne értsen félre senki. És továbbra is nézem, hogy neki jó legyen. Csak úgy érzem, ennek ellenére sem kapok semmi megértést ilyen téren..

febr. 1. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es: ha 9 év alatt 20x volt szex, akkor legkisebb probléma gyerekek voltak.
febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7 vagyok

Már nem tudom pontosan, de szerintem az esküvőt követő 1 hónapon belül terhes lett a volt nejem, és esküvő előtt nem volt nálunk szex. Tudom, hogy nem sok ember éli így az életét manapság, de azért még akad néhány. Amikor megismerkedtünk szerintem volt kémia közöttünk, legalábbis részemről biztosan meg volt a feleségem felé. A gyerekek a szerelmünk gyümölcsei és akkor jó egy család ha boldogságban és szeretetben nőnek fel, most is így gondolom. Számomra nagy tanulópénz volt a házasság, egy életre elegem lett belőle.

febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!