Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erre lenne kereslet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre lenne kereslet?

Figyelt kérdés
Egyre több alárendelt férfit ismerek meg, akik nem tudják kiélni a vágyaikat még kapcsolatban sem. Én eléggé domináns alkat vagyok. Tetszik, ha uralkodhatok és alázhatok. Nyilván pár éve aktívan űzöm is a dolgot hálószobai keretek között. Arra gondoltam, ha nyitnék egy olyan "üzletet" ahol férfiakat pénzért kínzok, az talán jövedelmező lehetne. A környéken úgy tudom nincs ilyen lehetőség.

febr. 1. 15:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
nem látom ez mitől más mint a rosszlányokon a dominák. persze van rá kereslet. de ez nem új dolog
febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor nem is lenne olyan kirívó a dolog 😁
febr. 1. 16:23
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

És persze az ellenőrök is meghívó alapján mennének csak, nem pedig próbavásárlóként bepróbálkozva nálad személyesen, hogy miket vállalsz még be pluszban személyesen a hirdetetteken felül... -.-

Aztán meg majd kattan a bilincs a kezeden, mert üzletszerűen elkövetett kéjelgés alapos gyanúja és tettenérés miatt visznek a kaptárba... -.-

febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#13 Èn nem engedném, hogy elvigyék. Megvèdenèm bàrmi àron. 💪
febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik az ötlet, jónak tűnik az elgondolás. Külföldön van erre kereslet/hely bőven, tehát ott már "fut a szekér". Érdemes lenne külföldi honlapokat nézned mintának. (Egy szub)
febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves és kevésbé kedves válaszolónak. Jó sok dolgot kell átgondolnom, de az alap ötlet jó 🙂
febr. 1. 20:45
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyen védelmed. Egy pasi a másik szobában, de minimum egy kamera az előszobában, plusz önvédelmi eszközzel.
febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ötletem már nekem is volt, de számos problémám adódott amikor végiggondoltam az egészet. Mások is írták egy részét. Kezdve azzal hogy kell egy hely, ami olyan helyen van, ahol nem szúrja ki az első szomszéd és nyom fel. De ez lutri, bárki bármikor megteheti (Magyarországon élünk). Meg kell venni a helyet (vagy bérelni de az plusz bonyodalom). Ki kell alakítani az egészet, megfelelő bútorok, eszközök, egyik sem egy tipik dolog amit a sarki boltban kapni. Biztonság is fontos, ki tudja milyen lesz az "ügyfél". És persze, ha nem adózol akkor tényleg komoly veszteség lehet csak.

De amúgy az ötlet maga jó, kereslet van rá, csinálják is páran. De én eddig nem léptem benne, remélem neked menni fog.

febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#18


Köszi, hogy írtál. Igen, ezek mind kivitelezni való dolgok, de ha sikerülne, komoly lehetőség lenne. Ha gondolod, a későbbiekben csatlakozhatsz is 🙂

febr. 1. 23:53
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Belgiumban, Hollandiában, de akár Németországban is nagyobb kultúrája van a BDSM-nek, a megfelelő helyeken teljesen elfogadott ez és sok legálisan működő BDSM-stúdió van.


#5-re: a specialitás alatt azt értem, hogy valamilyen témára felépülő BDSM-stúdió. Külföldön elterjedt a börtön , orvosi rendelő (ha az egészségügyben jártas vagy) vagy középkori kínzókamra témák. De egy olyan téma is izgalmas lehetne, ahol a nők iránti tiszteletre és udvariasságra nevelik a férfiakat.

febr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!