Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kipróbálnátok a szexet nyílván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok a szexet nyílvános helyen?

Figyelt kérdés
Például erdőben, réten, folyóparton, tóparton, hegyen, nudista strandon vagy egyéb helyen, ahol megvan rá az esély hogy mások meglátnak közben.

febr. 1. 20:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

10

Még egy emlékezetes volt, már nem tudom melyik középületben a liftben voltunk és műszaki hiba lépett fel, bejelentkezett a diszpécser, hogy észlelték a problémát és legyünk picit türelemmel. Nos a párom úgy gondolta, hogy jó helyszín egy szopáshoz és milyen izgalmas. Kb 5 perc alatt lerendezett, volt nála intim törlőkendő, ezzel nem is lett volna probléma. De nekem olyan kiv..tt g.ci szagom volt az öltönyben, hogy egész nap égett a pofám. Mondjuk ez nem volt jó emlék.

febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Volt autó, erdő, suli öltöző, próbafülke, lépcsőház, tengerpart és Balatonpart.
febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szabadtéri mozi, fürdő teli emberekkel + lépcsőház, autó, erdő, tengerpart, stb. Próbafülke nem volt sajnos, azt még kipróbálnám.
febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen
febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

Volt ilyen sokszor, és lesz is még.


Legutóbb a kocsi hátsó ülésén dugtunk egy fenomenálisat a párommal sötétedés után, kb láthatta aki arra járt, de nem igazán foglalkoztunk vele😁 hiszen egymással voltunk elfoglalva.



35/F

febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi legutóbb tavaly nyáron álltunk félre egy szántóföldön mert annyira kanos voltam, hogy muszáj volt kiüríteni a zacsit :D

Lábfétises vagyok a páromon pedig pont harisnya volt így adta magát miután jól felszopott utána a harisnyájára élveztem egy hatalmasat :D

febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Még eddig nem próbáltam, így ez egy kicsit bakancslistás dolog , sőt a parteremnek is. Ezért amint jön a jó idő megyünk ki a természetbe szexelni. Aztán készítjük a szaftos képeket videókat.
febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Vonat busz vadászles strand erdő.

Az erdő azért jó mert tudsz fröcskölve èlvezni

febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A legelső alkalom is szabadban történt, azóta volt már sokminden, erdő, park, strand, Balaton, autó :D szerintem nincs ennél jobb
febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kellett volna még írnom ezt a válasz lehetőséget is: "Kipróbálnám, de nincsen partnerem hozzá."
febr. 9. 16:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!