Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan,hogy már ez is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan,hogy már ez is orgazmust okoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy egy székhez vagy kötözve.A karjaid a karfákhoz vannak szorítva,a lábaid a széklábakhoz vannak rögzítve.A hasad,mellkasod a széktámlához szorul.Vékony,de erős kötelet használtak.A szádat bekötötték többször és az álladat is felkötötték,hogy ne tudd mozgatni.Az arcod szintén be van kötve kendővel,tehát abszolút el is vagy némítva,csak "mmm",ennyit tudsz nyögni,de lélegezni azért tudsz.


Szóval már ez a kiszolgáltatottság is felizgathat?



febr. 1. 21:31
1 2 3
 1/22 StevenUp ***** válasza:
42%
Engem idegessé tenne
febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
28%
Ez nagyon jó érzés lenne!
febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Iylen esetben megőrülöl hogy nem tudok elélvezni ,pláne ha izgatnak 23/l
febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%

Még mindig megtudok lepődni milyen emberek vannak ezen az oldalon.

Többek között ezért is örülök, hogy nem látom a kérdés kiíróját...

febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4,nehéz lett volna továbbgörgetned?
febr. 1. 22:37
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez egy kiszolgáltatott helyzetre vágyó személyt bőven felizgat annyira. Főleg, ha rég volt kielégítve. Én erre simán vágynék, habár leginkább meztelenül.
febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6,igen,azt lehagytam,hogy csak fehérnemű(bugyi vagy alsónadrág) van fenn.
febr. 1. 23:00
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Vagy az sem.
febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Engem mindenesetre ilyesmi izgat. Bejön, ha nem látom, mi történik, és a kezem hátul össze van kötve. Ekkor akár egy lepke is uralkodnak felettem, ami hihetetlenül izgató.

43F

febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyébként mi van akkor,ha még a testetekkel is foglalkoznak?Tehát pl. mellek,here kemény megmarkolászása,felső vagy alsó test simogatása,puszilgatása érzékien,odadörgölőzés az archoz,testhez,ilyenek.Azaz sok dolog van,de nemi szervhez érni tilos.
febr. 1. 23:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!