Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, akik szeretnek megkötözv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik szeretnek megkötözve lenni! Tippek, hogy hogyan kötözhetem meg/némíthatom el saját magam, széles ragasztószalaggal, úgy hogy azért ne legyen olyan egyszerű kiszabadulni?

Figyelt kérdés

febr. 2. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
És ha sehogyse sikerül kiszabadulni, akkor mit teszel?
febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem kérd meg anyukádat akkor,amikor a gyakorin rosszalkodsz! XD

Mondjuk,a szádat csak sikerül leragasztanod a saját két kezeddel...

febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én is gondolkoztam már ezen. Szerintem egy bilincset rá tudsz nyomni a csuklódra, de aztán abból nem jössz ki. 😅
febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3


Igen, az lenne a legegyszerűbb, de én kimondottan ragasztószalaggal gondoltam, csak nem tudom azzal hogyan működhetne egy self bondage😅

febr. 3. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:

miután a szádat leragasztod, tegyél a hátratett kezedre ilyet:

cuffstore.com/collections/sex-handcuffs/products/high-security-irish-8-snap-shut-handcuffs-kb-131

(nekem pár napja van is, jó cucc xD)

[link]

febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 na de ebből akkor hogyan szabadulsz ki? Még ha nálad is a kulcs, az Irish-t akkor sem hiszem hogy ki tudod magad nyitni?
febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát qrwanehezen xD amúgy magam is meglepődtem, de amikor először elöl próbáltam fel, akkor relatíve könnyen is nyitottam ki a kulccsal, aztán persze jött hátra is, na akkor már elszerencsétlenkedtem vele egy darabig, de még úgy se volt lehetetlen a dolog
febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na de ha másnál lenne kulcs, akkor máris igaz lenne az is, hogy még korlátozottabb lennék benne egy átlagos bilincshez képest
febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7, #8 Köszi a választ! Akkor ezek szerint ha elég hajlékony a keze az embernek akkor nem lehetetlen. Mondjuk szerintem én gondban lennék vele. De talán egyszer én is megtapasztaltam majd mert érdekel a dolog. (#6 voltam)
febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!