Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megszagolnád a bugyiját?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszagolnád a bugyiját?

Figyelt kérdés
Egy vonzó, neked tetsző lánynak megszagolnád a használt bugyiját, ha valamilyen módon eléd kerülne?

febr. 3. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Mindenképp.

Amikir a barátnőm nem jön hozzám, van úgy, hogy előveszek egy nálam lévő bugyiját, zokniját, szagolgatom, és kiverem a kukimat.

febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11: olyan cuki vagy. Az enyémet is lszi.
febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
enyémet már szagolták...kinos számomra..szerintem megalázó
febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megszagoltam mindenkiét,amikor lehetőségem adódott rá. Isteni volt.Mindig a kíváncsiság vezetett, hogy kinek milyen illatú a punci illata.

Már rég nem volt erre alkalmam,de nem hagynám ki még ma sem. De így voltam minden nőnél is,vajon milyen lehet vele lenni..........

febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 szerintem semmi megalázó nincs ebben. Épp ellenkezőleg, megtiszteltetés, ha egy szép lányét meg lehet szagolni.
febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%
15: csorog a nyálad, nyálgép.
febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Aki venne ilyet, írhat :P
febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hm... De jó is lenne. Sajnos rég volt hozzá szerencsém.
febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%

Az úriember, aki privátban írta, hogy venne, eltévesztette a házszámot.

Legyen kedves a 17-es válaszolónak írni, ne nekem. Én a 16-os voltam, és max férfialsót tudnék küldeni. Ha erre is akadna jelentkező, nem küldök természetesen.

ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!