Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szubok! Szoktatok kapni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubok! Szoktatok kapni olyan büntetést, hogy valamit sokszor le kell írnod, vagy hasonló "iskolás" büntetést? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

febr. 3. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem! Amit kapokok legalábis én verés több fomálya esetleg megalázás minden formálya.
febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, értelmes büntetést szoktam kapni.
febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kaptam már. Utáltam. Ez volt a büntetés, mert nincs ember, aki ezt élvezné. A pálca, karmolás, kábel, pofon stb más tészta. imádom.

F

febr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Komolytalan, gyerekes dolog!
febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csokiskeksz90 ***** válasza:
69%
Kaptam egyszer de belattuk hogy ilyen teren ez hülyeség o nézte ahogy en írtam en meg csak csöndben másoltam, semmi elvezet nincs benne
febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
5. Ez a lényege, hogy nincs benne élvezet
febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csokiskeksz90 ***** válasza:
69%
Igen de ez olyan szinten unalmas volt és semmi játékos nem volt benne
febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"Ez a lényege, hogy nincs benne élvezet"

És az miért jó? A BDSM elemi lényege hogy mindkét fél élvezi a játékot ilyen vagy olyan módon. Nyilván van aki élvezi hogy megalázzák vagy fájdalmat okoznak neki vagy akár hogy le kell írnia egy szót 200-szor, de ha valaki nem élvezi, akkor annak tényleg nincs semmi értelme. Büntetésben is olyat érdemes választani, amit mindkét fél élvez, más esetben minimum az egyik fél rossz élményekkel hagyja abba a játékot, ami nyomot hagyhat a hozzáállásán és a nyitottságában később.

febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kriszyork válasza:

Igen szántam ki ilyen jellegű büntetést, a lényeg hogy 10x kellet leírnia a mondatot, de szépen.

De közben vagy pályával vagy tenyérrel kapott a fenekére a lég váratlan pillanatban.

Térdelve dohányzó asztalnál.

Ha elrontotta kezdhette előről.

De volt amikor vagy nyaltam közben, vagy leghulamos csikló izgató használtam.

tegnapelőtt 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!