Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pénisz vagy here vagy makk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz vagy here vagy makk gyűrűt aki használt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Miben különbözik a here vagy pénisz gyűrű. Nyilván méret de mi az ok amiért használjak?

Nők férfiak írjatok kíváncsi vagyok



febr. 5. 05:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sikosító kell hozzá. Meg kell tanulni,gyakorolni. De hamar bele lehet jönni.
febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet ezzel ez [link]
febr. 5. 06:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Ilyet nem próbáltam még, kérdés hogy mennyire csúszik le róla az a rögzítő műanyag. Mennyire stabil.
febr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
febr. 5. 06:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rá vagy ezekre feszülve. Ez kb ugyanaz amit elsőre linkeltél. Figyi ennyire tetszik rendeld meg őket és meglátod neked mennyire jön be. Ennél többet nem nagyon tudok segíteni.
febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igazából nincs tapasztalatom ezért írtam ki kérdést. Már ezzel a cuccal nincs. Csak érdekel hátha még keményebb lesz vagy tovább bírom

febr. 5. 07:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezért adtam linkeket neked ami beválhat.
febr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!