Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy női prostituált átlagosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy női prostituált átlagosan mennyi kuncsaftot fogad naponta?

Figyelt kérdés

febr. 5. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez függ sok mindentől.

Hogy néz ki,igényes-e, hogy teljesített, mennyire volt intelligens, stb....?

febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy útszélinek összejön a napi tíz kuncsaft?
febr. 5. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nálam egy útszéli szóba se jöhet. Ha már ilyenre van szükségem, akkor csak olyannal, aki lakáson csinálja és ápolt.
febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy prosti nagyon hajt, utszélinél és lakásosnál is összejöhet neki a napi 10.
febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
#4 Lehet valaki kibírna 10 pasit egymás után, de hogy az utána nem fogadna senkit napokig, az 100%.Most nem arról beszélek, hogy 10 pasit lecumizni, hanem 10-en egymás után szétdugnak egy nőt, szerintem nem csinálható napi szinten.
febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van egy prosti barátnőm, na jó ismerős, de volt hogy beszélgettünk a munkájáról. Napi max 2-t fogad. Délután és este járnak hozzá általában. Nem útszéli, a lakásán dolgozik.

Szerintem a napi 10 az csak a bordélyban jöhet össze, ahol egymás után jönnek a vendégek és egyenként 20 perc az egész.

febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Sok a tíz...

Egy komolyabb prostituált ( nem útszéli szopógép) kb 2-4 " vendéget" fogad naponta.

febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok. Lehet csak én gondolkodok így, de nem tudom, hogy egy útszéli nő mennyire tud tisztálkodni, miután a fák között televerték, aztán várja a következő kuncsaftot. Nekem aztán nem lenne gusztusom hozzá. Nem hiányozna, hogy hetekig "Túró Rudi" f@szom legyen.
febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyon érdekes. Itt a GYK-n elég gyakran dicsekednek a F-k, hogy több orán keresztül folyamatosan szexelnek, majd utána még jöhet a kövezkezö menet. Ezt tényként nagyon sokszor elfogadják a kommentelök. De ha ez a prostik vonatkozásában merül fel (csak nem egy partner, hanem egymás utáni partnerek,) akkor ez milyen lehetetlenség a nö részéröl. Szoval az a napi 10 partner nem is igazán csucs teljesitmény! (Föleg ha azt is figyelembe vennétek, hogy a prostis numerák gyakran csak néhány percesek.)
febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

10 menetnél én nem a gyorstűzelőkről beszélek.Egy nő nem bírna ki 10 menetet, ha olyan pasikat fogna ki, akik tényleg rendesen megb@sszák.

Az meg más dolog, hogy a pasik szex időtartam/mennyiség dumáját el kell osztani sokszor hárommal.

febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!