Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon sok fiú miért nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sok fiú miért nem tudja ezt felfogni?

Figyelt kérdés
Akár itt akikkel beszélgetek, vagy snap-en fiúkkal, hogy nem tudják megérteni és felfogni, hogy én nem vagyok olyan lány aki küld intim képet neki, és hogy én nem masztizok, mert nem érzem szükségét. Írják hogy jó arc nélkül is ha ilyen szégyenlős vagy, írom hogy nem úgy se fogok, aztán még könyörögnek képért, de nyilván nem küldök nekik. Ja és azt se értik mikor írják hogy: megdugnálak. Ekkor írom nekik hogy nekem első a szerelem aztán a szex idővel ha minden jól megy, de ezek után még mindig írják

febr. 6. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Én meg értem és le is szarom kinek küldesz vagy kinek nem
febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Mert éretlenek, s nem is kell messzire menni.
febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért is küldesz képet ? xD xD
febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3-mas Hm?
febr. 6. 17:41
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Mert parasztok.

Nem kell ezt túl gondolni.


F

febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem küldesz képet, azt teljesen megértem. De mégis, mit gondolsz, miről szeretne veled egy fiú beszélgetni snap-en? A cserebogarak halhatatlanságáról? Nem feleséget keresnek fiúk chaten, hanem valakit, akivel levezethetik a szexuális feszültséget. Ha belemész egy beszélgetésbe, akkor ne lepődj meg, hogy bizony ott a szex lesz a téma.
febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
a kérdésedben benne van a válasz is.mert fiúk,és nem férfiak ;)
febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert sok nő idővel beadja a derekát, miközben többször kérni valamit nem áll semmiből.


Azt viszont nem értem, ha ennyire különböző az értékrended, miért folytatod az ismerkedést, hogy többször kérhessen?

febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
néha próbálom megértetni velük, és kevés fiú megérti és már nem piszkál azzal, de van aki ugyan úgy próbálja, idő után tiltom
febr. 6. 18:08
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja és van néha mikor már előre szólok hogyha intim képet küld tiltás, de csak azért is küld, és nyilván nekem az rögtön tiltás
febr. 6. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!