Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt lábfétises? Mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt lábfétises? Mi tetszik annyira a lábakban?

Figyelt kérdés
Akár használt zoknikat is képesek lennétek megvenni?
febr. 6. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Szeretnél ingyen pénzt igaz?
febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Mi olyan érdekes egy használt zokniban??
febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Igen, lábfetisiszta vagyok, ráadásul biszexuális férfi.

Imádom a lábfejeket, feltéve, ha nem pufókok, valamiért az inas, izmos, kicsit eres lábfejek, szép formás lábujjakkal, a gyengéim. Nők esetében a lakkozatlan körmök és azért ne gyerekméretű legyen, a férfilábaknál meg a sportos, kicsit csontosak tetszenek, imádom nézegetni az olyan fitnesszgyakorlatok videóit, ahol mezítláb van a delikvens.

DE!!! Nem izgatnak ismeretlen, vadidegen emberek zoknijai. Ha valaki vonz testileg, annak szívesen őrizgetném a harisnyáját, zokniját, de vadidegenét nem.

febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
3-as vagyok, kiegészítem: még amikor orvosi fétis szeánszot tartok, akkor is a vetkőzéskor zokni, harisnya lekerül és a lábfejeket is vizsgálom.
febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak lábképekért vagyok hajlandó pénzt adni.
febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam privát ilyen felajánlást, de minek érte pénzt adni? A net tele van ingyenes lábképekkel. Fizetni maximum olyanért fizetnék, ha élőben kiélhetem valakin a fétisemet.
febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a női lábak tetszenek: a talp, a nagyságuk, a formájuk, a hajlékonyságuk.
febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a zokninak nincs annyi köze a lábfetishez. A talp szépsége, érzékenysége , a lábujjacskák a lényeg. Csikizése, pálcázása, stb.....
febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!