Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Albérletért szexel tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletért szexel tényleg fizet valaki?

Figyelt kérdés

Albérletben élek és pár hete a tulajdonos bepróbálkozott azzal, hogy nem szeretnék-e mostantól természetben fizetni az albérletért. (L29)


Ott helyben nekem rettentő kellemetlen volt és természetesen nemet mondtam. Szerencsére azóta nem jött elő újra a téma, de a fejemből nem megy ki.


Egyrészt lekurváztak. Ennyira nyíltan még soha nem "kínált" nekem pénzt, vagy egyéb előnyt szexért.


Másrészt függetlenül a saját helyzetemtől (párom van, rohadtul nem jön be a tulaj) valahol izgató a téma.

Kíváncsi vagyok, hogy ez tényleg működik valahol. Vannak csajok akik ebbe belemennek? Vannak tulajdonosok, akik a pénz helyett a szexet választják?


Egyáltalán egy ilyne hogy működik? Jön a tulaj hetente 1x a beígért szexért? Vagy ezek csak ilyen 1-1 hónap kiváltására mennek?



febr. 7. 09:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Meglepődnél ha tudnád, hányan...

Fiatal egyetemista lányoktól a középkorú nőkig.

febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Van egy örömlány, akit ismerek. Ő így oldotta meg és hetente megdugja a tulaj.
febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten albérletért, de az is benne van. Egyetemista vagyok, a támogatóm fizet pénzt, és fenntart egy lakást nekem. Minden költségem fizeti, mindenem megvan, marad is bőven. Cserébe annyit dug amennyit akar, de nem tilthatja meg, hogy másokkal is bulizzak vagy szexeljek.
febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
14%
#3-as Sugarbaby vagy?
febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%
vagy sugarboy?
febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%
#3 Ez siralmas. Egyrészt te is, hogy így eladott magad, másrészt a pasiktól is. Ha van havi több százezre rád, akkor biztos találna állandó kapcsolatot is.
febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

6

Sokkal többje is van rám. Amúgy nős a pasi... 😄

febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
11%
#7 Mit dolgozik? 😂
febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

Van ilyen.

Velem is előfordult egy párszor, hogy amikor albiban laktam természetben fizettem.

Első alkalommal még rázósnak éreztem, de aztán már nem. Csak akkor volt így, ha nagyon megszorultam anyagilag.

febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ez többször is megfordul, engem is már kétszer kérdeztek meg de nálam még ennél is vadabb volt mivel tudták hogy van egy lányom is. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

3# ha te így jól érzed magad akkor teljesen megértelek. Nem kell azt tudni senkinek

febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!