Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belemenjek szexkapcsolatba?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek szexkapcsolatba? Mire számíthatok majd? 23N

Figyelt kérdés

Szisztok 23 éves vagyok, még szűz, egy srác fel ajánlotta hogy ő elveszi a szüzességem, és hogy majd lehet több alkalom is. Igazából nagyon szeretném elveszíteni, de nem tudom hogy mire számíthatok.

Akinek van tapasztalata ebben azt szívesen meghallgatom, akár privátban akár kommentek közt is írhat.


febr. 7. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A kontextusból ítélve én azt mondanám, hogy ne menj bele. Ez a "felajánlotta" meg, hogy "ő majd elveszi" stb szövegek nagyon visszatetsző hatást keltenek számomra. Ha valaki igazán veled akar lenni, akkor nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy-e. De lehet csak én érzékelek ebben negatív dolgot.
febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha mar elveszted a szuzesseged, rajossz, hogy nem akkora jelentossegu tortenet, mint addig gondoltad. Ha szeretnel tapasztalni, elni mielott komoly elkotelezodesre adnad a fejed, es amugy szexualisan vonzo szamodra a srac, akkor hajra.
febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Meg fog dugni, persze nem odafigyelve, ami neked emlékezetes marad, főleg ha fáj is, és utána szevasz van. Add meg magadnak a tiszteletet a minél előbb helyett!
febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Szűzen ne menj bele szexkapcsolatba. Új lesz a dolog, neki nem fogsz számítani, te meg egyre jobban ragaszkodni fogsz hozzá, aztán a végén meg baromi nagyot csalódsz.


Vagy várj amíg találsz olyant akivel megvannak az érzelmek is, vagy ha ezt nem látod fontosnak, csak szexelni akarsz, akkor csináld valakivel, akihez vonzódsz, de szűzen szexkapcsolattal ne indíts szerintem, mert garantáltan többet fogsz belelátni, mint ami.


31F

febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatról tudok írni tapasztalatot. De én normál párkapcsolatban szexeltem először.
febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rendes, önfeláldozó úriemberek vannak. Felajánlotta🤔

Amúgy te érzed. Ezt senki nem döntheti el helyetted.

febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

❗❗❗Vigyázzatok, szüzvadász kérdésnek tűnik! Szerintem egy incel írta ki ❗❗❗


Amúgy azt javaslom ne menj bele. Tuti megbánnád, ha már most is gondolkodsz rajta. A simulékony, nyalis, mamakedvence fiúkat pedig el kell kerülni messzire, mert szemetek. Főleg ha idősebbek. Nem véletlen élnek egymaguk (vagy anyuval)

febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Szinte mindig nagyon rosszul jár aki így veszti el, borzalmasan fáj leszarja a pasi lök párat aztán elmegy és ennyi, utána többet nem látja.


Szexkapcsolatba nem szabad szűzen belemenni, ennyi.

febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy mire lehet számítani ilyenkor... ugyanarra mintha nem szűzként akarnál alkalmiba belemenni. A partnertől függ! Ha egy önző kis pöts akkor rossz lesz, ha figyel rád és fejben is ott van a fickó akkor akár jó is lehet.
febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
óvatosan, nehogy megbántson.. Mondjuk nem vagyok már huszas, de vigyáznék nagyon egy fiatal kezdő lányra..
febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!