Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyen tényleg létezik? Pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baloghtimi kérdése:

Ilyen tényleg létezik? Pasik, elsősorban a ti válaszaitokat várom..

Figyelt kérdés
30+-os férfi osztott meg velem egy érdekes tényt, de én ilyet nem hallottam még. Azt mondta, hogy a párjával annyira jó a szexuális életük, hogy nincs szüksége maszturbálásra mellette, viszont ha beszélgetnek pikánsabb témában,de nincs lehetőség a hancúrra,és a férfinél beindul a merevedes, akkor fogdosni szokta magát, mert az jó érzés. Illetve elviszi a "huzogatás"ig, de a maszturbálást végig nem viszi, mert az amit az asszonnyal él át, az ezerszer jobb. Ilyen tényleg létezik? Csak simán a játszadozás, orgazmus nélkül, csak azért, mert jó érzés?

febr. 7. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk sokfélék, biztos létezik.
febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Is is de amúgy tényleg van ilyen aki nem veri szokták mondani " asszony mellet minek verjem ? " Meg ha annyira jó a partner , tényleg nem kell verni mert amit ő nyújt az sokkal jobb de ebből kifolyólag akkor tényleg nagyokat dughatnak ha így van a csávó
febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ha belegondolsz, ez már egész kicsi kortól létezik, hogy az ember odanyúl, mert jól esik. Nyilván felnőtt korban az már mindenki kontrollálja magát, de mért ne nyúlhatna vki a pöcséhez ha mondjuk egyedül van és olyan a kedve?
febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy ő nála valós-e vagy sem, de az emberek nagy többsége ugyanúgy szokott maszturbálni akkor is, hogyha van párkapcsolata csak a mennyisége nyilván lecsökken.
febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Ne vedd be, csak villogni akart a csajával. Tuti kamu:)
febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy én sem fejezem be.
febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Én sem szoktam masztizni.
febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a része a fura, hogy ha már eljut oda, hogy magához nyúl, akkor miért nem viszi végig? Lehet annyira jó tényleg amit a nővel csinál hogy inkább csak izgatja magát addig amíg a nőhöz nem jut? :D
febr. 7. 13:36
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én van hogy azért nem viszem végig, mert akkor az asszony megsértődik, hogy nem mentem el vele, de már nem megy naponta 2-3.
febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik.

Pl én 50 éves vagyok és a szex mellett talán havonta egyszer maszturbálok...de akkor sem feltétlenül, ha " kanos" vagyok, bevárom inkább a következő szexet.

Szerintem a kor is teszi, meg hát a partner.

febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!