Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valóban van olyan nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban van olyan nő aki macis vagy kövéren nagydarab pasikhoz vonzódik szexuálisan?

Figyelt kérdés
Számomra hihetetlennek tűnik, hogy a sok sportoló, izmos mozogni kitartóan és intenzíven képes férfi helyett egy tohonya férfit választ egy nő. Valóban a vonzalom mozgat egy ilyen hölgyet vagy inkább csak nem mer jobbról álmodni?

febr. 8. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban van olyan nő.
febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1# ennek te a haszonélvezője vagy? Vagy ilyen hölgy vagy?
febr. 8. 12:08
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Kövér + gazdag = maci macit szeretik

Kövér + szegény =disznó disznókat nem szeretik

febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, van ilyen. De azért azt nem árt tisztázni, hogy a macis alkat az nem egyenlő azzal, hogyha valaki kórósan el van hízva és van rajta 40-50+ kg..
febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4# számodra milyen az ideális?
febr. 8. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen :) szeretem ha macis a pasi, mondjuk legyen mellé erős, izmos is, ne tohonya.
febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6# az egy gorilla akkor azt meg mindneki imádja
febr. 8. 12:43
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

A macis pasi nem azt jelenti, hogy gorilla. Láttál te már medvét? Azok erősek, izmosak és van rajtuk plusz is, nem vékonyak.

Szóval ezt nem úgy kell érteni, hogy kigyúrt legyen, mert az nem macis megint és nem is szexi...

De aki csak tiszta háj és mondjuk 150 kiló, az már nem tetszik. De pl egy pasi, akinek jó alakja van, széles válla és még hozzá arányosan hasa is, na az az igazán szexi.

Legalábbis nekem. De elfogadom azt is, ha valaki átlagos, csak legyen rajta puha rész is, ne legyen vékony, ne legyen szálkás, legyen teste. :D

Én sem vagyok vékony nő, de nem ezért, mindig is ez tetszett.

febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam szálkás, mindig volt kisebb-nagyobb pocakom. Mondjuk én sportoltam mellette 6 éves koromtól 30-ig napi szinten,tehát volt rajtam izomzat is. Mindig megtaláltam azt a partnert, akinek tetszett ez az alkat. A többi pedig a kommunikáción múlik. Természetesen kaptam bőven kosarat is, és volt olyan, hogy pont az volt az oka, hogy nem vagyok szálkás.
febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 közel sem. Nem a kigyúrtak tetszenek, hanem akin tényleg van plusz is. De ne egy lusta, gyenge, disznó típus legyen :D hanem olyan akiből mondjuk kinézem hogy könnyedén felkapja mind a 65kg-mat és beledob az ágyba, de közben ölelni való macis teste van :D na az olyan pasikat szeretem (#6)
febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!