Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szaunai etikett szerint mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunai etikett szerint mi a helyes cselekvés?

Figyelt kérdés

Én mindig meztelenül ülök be a szaunába hiszen ezt így kell használni.

Mivel nem vagyok szégyellős, nem takargatom magam.

Na de mi a helyzet, ha már vannak bent páran és mindenki takarja magát? Ilyenkor jobb ha én is eltakarom magam, vagy nem számít?



febr. 8. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Én el szoktam. Lepedő méretétől függően, mert az ugye magam alá teszem. Férfiaknak könnyebb. Nekem nőként a mellem sokszor kimarad, de úgy ülök mindig, hogy azért ne legyen a "pofájában" senkinek.
febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Olyankor illik eltakarni az intim testrészeket. Ha csak egyedül - vagy ismerőssel - vagyok a szaunában, én is meztelenül használom.
febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy nyilvános szauna, és a házirendben elő van írva a szégyenlős takargatás, akkor igen. Egyébként nem.


Ha ők szégyenlősek, legyen az ő bajuk. Neked nem kötelező más gátlásától szenvedned.

febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell takarni magad.
febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is ez nem szexualítás téma. Ha úgy gondolod, hogy oda való, akkor ez gond.

Amúgy meg a normális az, hogy nem takargatod magad, de elfogadod, ha más szégyenlős és úgy szaunázik. (Természetesen nem fürdőruhában.) Nyugodtan lehetsz egy szaunában meztelenül, de tegyél magad alá lepedőt vagy törölközőt, a lábad alá is és ne lógasd a lompost más orrába.

febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahova járok szaunázni, az rendes, fürdőruha mentes szauna, és nem kell takarni az intim részeket.


Ha nincs bent épp senki sem, akkor meztelenül ülök bent. Ha bejön valaki, akkor sem takarom el magamat, akkor sem, ha ő takarja magát.


Ha van bent valaki, akkor két opció van:

1. Ha nő van bent egyedül és a lepedővel takarja magát, akkor én is magamon hagyom, hogy ne legyen neki sem kellemetlen a szaunázás. Ha ő is meztelen, akkor nyilván én is.

2. Ha férfi van bent, akkor minden gond nélkül leveszem a lepedőt. Akkor is ha ő eltakarja magát.


Van egy harmadik opció is, amikor többen vannak bent, és ha legalább egy férfi van bent, akkor is simán leveszem a lepedőt.


Igazából mindenkinek le kellene vennie a lepedőt, mert csak úgy tudja a feneke és a talpa alá is leteríteni. Ha a derekára tekeri, akkor a talpa alá nem jut.


+1 jótanács:

Ahhoz, hogy mindenkinek kellemes élmény legyen a szaunázás oda kell figyelni a másikra. Egy személyes példa: Egy pár, fiú meg egy lány. A merülőmedencénél történt. A lány ment éppen bele a merülőbe (meztelenül), a lepedőt pedig a barátja tartotta neki, hogy minél kevesebbet kelljen meztelenkednie. Ezt észrevettem és amég a lány ki nem jött a merülőből (ami több személyes) addig nem mentem bele. Diszkrét távolságból vártam. A srác nem volt szégyenlős, ő simán megmártózott a hideg vízben. Így én is belementem a merülőbe, és a srác megköszönte, hogy megvártam, amíg a barátnője kipróbálta a merülő medencét.


Szóval ilyen apró dolgokra is érdemes odafigyelni.


Jó szaunázást!

febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!