Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyesek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyesek, hogy ez az oldal szextárskereső, szexrandi oldal és miért itt írják le a kamu szexsztorijaikat?

Figyelt kérdés
Elhűlve olvasgatok, betegebbnél-betegebb szextörténeteket itt a Szexualitás kategóriában, pisi-kakis, gruppen, felcsatolhatós, meg egyéb fétiseseket, ki kiváncsi erre? Van, aki ezeket a sztorikat komolyan veszi? Elhűlve olvasom ezeket? Tudom, hogy viccesnek gondolják, de ezek nagyrésze inkább szánalmas, gyomorforgató.. Úgy gondolom, a teherbeeséses, fogamzásgátlás, nemi betegségek megelőzése stb.. kérdéseknek lehet tényleg helye, informatív, vagy felvilágosító célból, de egyesek miért itt akarnak ismerkedni, farokképeket küldeni? Meg hogy hány szexpartnere volt, kivel hogy csinálta, kit érdekel?? Magánügy. Erre megvannak a helyek, Tinder és társai. Nem erre való az oldal! Senki nem kíváncsi a gusztustalan, kamu szextörténetekre.

febr. 8. 13:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem érdekel, miért olvasod a "Szexualitás" fórumot? Nem kötelező itt lenni.
febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ráadásul némelyik kérdés olyan elborult, hogy tuti kitaláció. Vagyis némelyikhez nekem egyszerűen nincs elég fantáziám, de lehet én vagyok túl ódivatú, konzervatív, maradi ember... :/
febr. 8. 13:53
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Visszaterellek az utadra eltévedt báránykám: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas
febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Itt arctalanùl bátrabb az ember.


Saját tapasztalat.



Amúgy meg ez az oldal már mindenre valò.

Erre szokták azt mondani, ha nem tetszik, ne látogass ide, vagy ne olvasgasd a hülyeséget és akkor nem húzod fel magad


Èn már első mondatból kiszűröm mi az ami érdekel.


Én szeretek itt lenni, bár sajnos már jól meg kell gondolni mit és hogyan fogalmazok meg, mert sok a sertődèkeny ember itt is.

febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Tudod? Akinek nem inge ne vegye magára.

Megjegyzem ez szexualitás rovat, amibe sok minden belefér, még a deviáns dolgok is. Na jó, a kakis, állatos dolgok nálam se fekszenek. De a többivel nem értem mi a problémád. Számodra tabu? Ha nem nyitod meg, már megkímélted magad attól ahol most tartasz.

febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3: Ez nem erről szól... Bizonyos informatív jellegű kérdéseknek lenne helye, pl ha egy lány teherbe esik, de nem akarja megtartani a babát mi a teendő stb.. Vagy mi a helyes védekezés. De szerintem senki nem kiváncsi arra, hogy Kiss Jóska hányszor vágta telibe Nagy Marist... Így a valóban fontos kérdések elvesznek, aki bajbajutott és nem tudja kihez forduljon stb.. Ehelyett tele van az oldal kamu szexsztorikkal.

Ilyenekkel hogy moziban dugtak a hátsó sorban, de tele volt a nézőtér, meg hogy meleg ember csábított-e el heterot ilyen kérdést is olvastam, amely kérdés eleve értelmezhetetlen és fals, mert egy hetero ember sose fog belemenni homoszexuális testi kapcsolatba. Mi értelme ezeknek?? Ha valaki ismerkedni akar, ott van a Tinder, mint szexrandi oldal. Kamu szextörténeteket meg írjon egy saját blogban, de ne itt kelljen nekem olvasni ezeket..

febr. 8. 14:02
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted 5 IQ felett itt kell informálódnia egy fiatalnak a védekezésről és a teherbe esésről?
febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, hogy egyik fele obszcén, perverz (kakis-pisis, öklözős, állatszex, megint egy részük abszurd, pl a hetero bemelegítős. Tehát hogy a képzelet szüleményei ezek.. Vagy hogy moziban egymásnak estek és megdugták egymást a nezők szeme láttára.. Ezek olyan hihetetlenek számomra. Egyrészt undorító, másreszt kit érdekel?? Magánügy. És el nem tudom képzelni, hogy egyesek számára ez miért szórakoztató. És igen, a helyzet az, hogyha egy lány tényleg bajba kerül és nem tudja kihez forduljon és itt érdeklődne, az ilyen kérdéseknek mégiscsak nagyobb relevanciája van. Vagy ha egy nő ténylegesen segítségre szorul, megjött neki, stb... Egyesek meg itt szórakoztatják a jónépet a kamujaikkal...
febr. 8. 14:25
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Nézzük a téma felépítését:


Szexualitás

Fogamzásgátlás

Heteroszexualitás

Biszexualitás

Homoszexualitás

Leszbikusság

Egyéb kérdések


Ha téged a fogamzásgátlás érdekel, kattints arra a fülre. Nem bonyolult, minimális intelligenciaszint kell hozzá és menni fog, hidd el.

febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező!

Gyűjtsünk aláírást és nyùjtsuk be a GYK moderàtorai felè a panaszunkat, az alàìràsokkal együtt.


Jobb lenne a GYK az ilyen kamu emberek nélkül.

febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!