Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előfordult már hogy kiesett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már hogy kiesett az análdugó?

Figyelt kérdés
Az utcán sétálva megtörtént már valakivel ilyesmi?

febr. 9. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Utcán análdugó normális?
febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van aki hordja utcán is

Sőt olyat is hallottam hogy munka közben is föl van helyezve

febr. 9. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak a parafa dugóval volt ilyen.
febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Olyanról már hallottam hogy nagyobb buliban amikor épp nem volt használatban a nő feneke kapott egy plugot, és az kicsúszott neki ahogy mászkált, de utcán még nem.
febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anál dugó utcán IGEN! Miért olyan extra dolog ez, nem is tudom, de azt igen kedves kérdező, hogy kiesni nem tud. Ha kicsúszik, ott már orbitális nagy gond van, mert nem zár az ánusz. Ergo ott már pelenkára lenne szükség.

Tehát összegezve Nem fog kicsúszni, kivéve ha rányomsz egyet, mint amikor székelsz.

febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem egyszer igen, de éjszaka volt nem volt senki az utcán
febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell egy dugóval a valagadban sétálnod? Nem arra van kitalálva. Milyen seggszagod lehet állandóan
febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy magától nekem még nem jött ki.
febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!