Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk, kivertétek az éjszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, kivertétek az éjszaka folyamán?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt energiám éjszaka, pedig belekezdtem, cserébe már 2x kivertem, amióta felkeltem.

febr. 11. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1x csak
febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 2 óra körül
febr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég mikor felkeltem
febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak huzogattam kicsit amikor felebredtem hajnalban. Aztan belealudtam. Most reggel szinten egy kicsit de egyedul unalmas igy abbahagytam.
febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szoktam kiverni
febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rà szüksèg😄
febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,most fejeztem be.
febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer verem ki! 67 évesen szerintem ez is szép teljesítmény!
febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20/F

Szia, én próbálom minél tovább ki bírni masztizás nélkül, anno 1xnaponta, most 3-4 naponta próbálom, vagy ha tovább bírom akkor jó, nehéz mert 1-2 hónapja szoktam rá hogy meztelenül aludjak és mindenért merevedik még, plusz el kezdtem bő boxersort-ot hordani ruha alatt, így kínzó pozícióban vagyok, de muszáj mert meg untam a tapadós alsókat és a ruhával alvást. Ha van még kérdés írjatok priviben vagy itt.

febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!