Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Utazzunk a jövőbe. Ti kipróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazzunk a jövőbe. Ti kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

Utazzunk 2030-ba, ahol az Ai és a robotika már fejlett (tételezzük fel). Ha leírni nem is tudjátok milyen lenne számotokra a tökéletes partner kinézetre, egy géppel ki tudnák olvasni a fejetekből.


Mi lenne az amit beállítanátok hogy azt fixen tudja.


Kérdésem egy válaszból indul ki aki arra vágyik hogy bárcsak tudná előre hogy a partnerének mekkora és meddig bírná a szexet. (remélem nem bánod hogy kihasználtalak : D).


Vennél vagy bérelnél ilyen robotot/gépet/android-ot?


Mik azok amiket beleprogramoztatnál?


Ha nem arra is van lehetőséged jelezni.



febr. 11. 10:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak bérelnék pár alkalomra
Igen, vennék.
Nem, nem érdekel az ilyen technológia.
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:

BDSM tevékenységekhez kompetencia.


22/F

febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Mindenképpen vennék. Kedves lenne és udvarias, mint egy igazi lovag! A farka 18cm lenne és egész éjjel állna! Egy üveg pezsgővel órákon át fííínom és érzéki szexet akarok minden nap!

De szép is lenne...

febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vonná el a figyelmed túlságosan a hétköznapi életről így? : D #2
febr. 11. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Igen vennék.

Kb egy 180 cm magas, átlagos testű férfit (nem izompacsirta, nem kövér), barna szem , barna haj.

Kb 17cm hosszú pénisszel, legalább fél óráig bírja a szexet, bár ha egy vibrátort nézünk, az időt nem kéne beüzemelni, mert addig bírná, ameddig akarnám.

A nyalást és ujjazást profi szinten végezze, mindig élvezzek el tőle.

Mondjon rám mocskos szavakat dugás közben.

És ha beválik, vennék egy másodikat is egy hármasra. :D

febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én biztos hogy vennék ilyen droidot.

Egy szép kurvás droid lenne, lecsatolható fasszal, ami jó méretes. Véletlenszerűen lenne vagy nagyon kurvás, vagy igazi erős domina

febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
Igen vennék egyet!
febr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

A pedofiloknak lenne ideális, mert veszélytelenül kiélhetnék a vágyaikat.


Én a fétiseimet vezetném le rajta.

febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy mozgássérült botokkal járó 42 éves férfi vagyok. Azt hiszem, hogy ezzel mindent elmondtam. Ebből kitalálhatjátok, hogy vajon vennék vagy bérelnék-e ilyen robotot
febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!