Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Észre vette már más is hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre vette már más is hogy az aliexprexen van a legtöbb szex képhez hasonló kép a komment szekcióban?

Figyelt kérdés

Mikor kommentelnek és lefotózzák magukat a bugyiba amit rendeltek és a fenekük jobban látszik mint az egy szál bugyi. Vannak olyan képek is mikor abban a nadrágban vannak amit rendeltek és felső nincs rajtuk és fél meztelen vannak szinte ki látszik a mellük hiába takarják. És olyan is van mikor direkt nem is takarják teljesen félmeztelen vannak.

Én nem bánom néha megnézek párat haha.

De akkor miért nem tiltsák vagy törlik az oldalt?

Aki nem hiszi el majd keresek es kuldok parat neki vagy inkább nézzen utána! xdd



#rendelés #bikini #félmeztelenség #Aliexpress #Meztelen kilátszik #Oldal tiltás
febr. 11. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Engem érdekelne, hol lehet ennek utána nézni?
febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszel el hogy ilyen van
febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1/1 nem sűrűn lehet kifogni. De ha rá kesel pl bikini vagy tanga bugyi vagy leggings vagy akármi hasonló akkor van egy pici esély hogy be adja. A kommentek közt lehet kifogni a képek közt. De elég riktán lehet. ahoz sokat kell keresni meg nézelődni.
febr. 11. 11:17
 4/5 A kérdező kommentje:

2/3 ha találok olyan képet legközelebb le screenelem és elküldöm majd aki nem hiszi el.

De nem ma vagy holnap,ritkán lehet kifogni mint már irtam.

De amint találok kirakom kommentbe is.

febr. 11. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert kapnak kezdvezményt vagy mit ha tesznek fel fotót a "ruháról"
febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!