Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Maszturbácio és erekció ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbácio és erekció ?

Figyelt kérdés
Maszturbációnál amint leveszem a farkamról a kezem szinte teljesen megszűnik az erekció. Szexnèl partnerhelyzetben nem tudok eléggé ellazulni es nincs is erekcióm, de ha maszturbálok akkor minden rendben, csak ha abba hagyom egy kicsit is vége az erekciónak. Tapasztalatok ötletek ?

febr. 11. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ilyen villámgyorsan lelankadó farkincám van, mióta airsofttal tökön lőttek. Elég szar érzés, tudom.☹️
febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkábban verd ki! Nagyon hozzá vagy szokva a kezedhez...
febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ráparázol, és az vet vissza.
febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rákaptál a kezedre. Nekem is ilyen volt régen, igazából még most is, de azért a csajommal mindig áll, csak tudja ő is, hogy folyamatosan kell ingerelni.
febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szoval sracok. Tenyleg segit ha ritkabban verem ki? En is igy vagyok. Ha leallok a hokival hamar leall.

32 vagyok.

febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Heti 3 kemény edzés és rendbe jössz.
febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szoszerinti edzes? Marmint fizikai? Es kozben mehet a maszti v semmi?
febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen fizikai eddzés súlyokkal nem xbox-on! Sok hús, tojás, hal, rizs, zöldség. És no cigi, no pia, no recska. Pár hónqp múlva kökemény lesz végig és nem lankad le meg kúrás után sem.
febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már 70 éven túl vagy, már nem is fog állandóan állni!
febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!