Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek a felesége mástól lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a felesége mástól lett terhes,szerető vagy alkalmiban,mi lett a továbbiakban?

Figyelt kérdés

febr. 11. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű hogy vállás... Kivéve ha meddő lennék akkor még gondolnám. Mi az hogy férj mellett szeretőt vagy alkalmit tart? Ha nem vagyok elég neki mondja meg és helló szia..
febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Helyzetfüggő,ha régóta együtt vagyunk,vannak gyerekek,akkor ha elveteti,talán..

Ha meddő vagyok akkor hagynám hogy felcsinálják.

febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyon meggondolandó kérdés !

Ismertem olyan párt , ahol a férfi már úgy ismerte meg a leendő feleségét , hogy az valaki mástól volt terhes .

Egyszerűen felnevelték együtt a később születendő , közös gyermekükkel .

febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Az ex szeretőm a férje tudtával akart teherbeesni tőlem. A férje meddő volt. Úgy csinált mintha titokban találkoznánk, közben a férj mindenről tudott.

Szerencsère időben kiderült.

febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Elváltunk, bár amúgy is elváltunk volna, egyre hevesebb vitáink voltak és rájöttünk nem működik..
febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb óvatosság ellenére is előfordulhat ilyesmi .

Nem a megfogant gyermek tehet róla , ezért én annak vagyok a híve , hogy ilyen esetben tessék a gyermeket megszülni !

Nos ha engem a párom szeretne és érzelmileg nem távolodna el tőlem , tisztelne és becsülne , valamint egy feltételezett "megcsalást , tévedésnek ítélne meg velem szemben és meg tudnánk beszélni korrektül és bocsánatot kérne tőlem , amit meg tudna magyarázni , akkor én adnék még egy esélyt a kapcsolatunknak és a születendő "gyermekünket örömmel várnám , és szeretettel vállalnám fel , a saját gyermekünknek tekintve !

febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!