Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez már fétisnek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már fétisnek számít?

Figyelt kérdés

Hetero lányként elképesztően be tudok indulni attól, ha egy srácnak hosszú haja van. Akár igényes, akár teljesen igénytelen és borzalmasra vágott; a fiú a szememben automatikusan átmegy a "szűrőn". Persze másokat is találok vonzónak, de a helyzet nagyon leegyszerűsítve az, hogy ha valakinek hosszú haja van az automatikusan vonzó lesz számomra. De nem győzöm hangsúlyozni, hogy ennek ellenére az esetem nincs lelimitálva a hosszú hajra, az csak egy "automatikus igen" ha vonzalomról van szó.


Belemarkolni, megcibálni, a számba venni, felfogni, beletúrni- ezeknek már a gondolata is elindít bennem valamit. A fétis definíciója viszint a legtöbb helyen abban merül ki, hogy valami, ami feltétlenül szükséges a szexuális vágy felkeltéséhez, de ahogy azt említettem, olyat is találok vonzónak, akinek nincs hosszú haja. Szóval hm kicsit össze vagyok zavarodva, ti mit gondoltok...?


20L



febr. 11. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem az.
febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez biztos nem az.
febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem az, csak preferencia.
febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lecsó22 ***** válasza:
18%
inkabb olvasd a Bibliát! Nagyobb haszna van:)
febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
58%
Ó, bár ismertél volna... Derékig érő, kicsit hullámos, vörösesbarna hajam volt régen, ráadásul dús.
febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Annak számít igen!
febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hétköznapi értelemben ezt is szokták fétisnek nevezni, de negatív felhang nélkül

orvosi értelemben fétisnek akkor számít, ha nagyon meghatározó, szinte kizárólagos a szexuális izgalmadban, és komoly akadályokat jelent a szexuális életedben (hogy egy példát említsek, ha pl. sokkal izgalmasabbnak találod az illető hajában való turkálást, mint a vele való szexet)

febr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Akkor valahol a kettő között van, sosem volt hosszú hajam, de ha valaki ennyire kedvelné, megnöveszteném..
febr. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a hosszú hajú férfiakat, de nekem jobban tetszik, ha igényes. Fétisnek soha nem gondoltam.

Most van párom, akinek rövid a haja, de mellette nem siránkozom, hogy bárcsak hosszú lenne neki, nem járok klubokba kiélni a vágyaimat stb :D

Szerintem ez nem fétis.

febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!