Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Részleges bemetszés vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részleges bemetszés vagy körülmetélés?

Figyelt kérdés
Szóval a péniszemen van egy probléma, hogy csak félig meddig tudom hátrahúzni a fitymámat, de ha teljesen úgy hogy látszódik a makkom, akkor a "bőrgyűrűje" miatt fáj. Márciusban mennék műtétre, viszont agyalok, hogy a bőrgyűrűm ávágása vagy egy részleges körülmetélés elég lenne - nem akarok teljeset, semmi nem fedné petyhüdt állapotban, attól irtózok -. Valamelyest eldöntöttem mit akarok, de akik már átestek ezen, ti mit választanátok?

febr. 12. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

De miért iszonyodsz a teljes körülmetéléstől?

Amikor nem fedi semmit akkor tiszta, egészséges és jól néz ki.

Pont az ilyen félig vágottak néznek ki furcsán, meg ha nem sikerül megoldani a problémát akkor lehet még egyszer megműttetni.

febr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

A tiszta és steril között van egy kis különbség....

A metélt makk túl tiszta. Se íze se szaga 😅

Ja, arról nem is beszélve, hogy érzéketlenebb.

febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: a válaszok az, hogy beszéld meg a dokival, hogy szeretnél minél több bőrt megőrizni és döntse el Ő, hogy ehhez mi a legjobb megoldás
febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Metélt vagyok, de még senki nem irtózott tőle...! 😅

Ellenkezőleg! Mindegyik nőm imádta!

Megsúgom a fiúk is mindig megnézik öltözőben vagy zuhanyzóban. És többen meg is dicsérték már, hogy milyen szép!

febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nőként is azt mondom, hogy a metélt sokkal jobb... Esztétikailag is, de higiénia szempontjából is. Nem tudom, mi a bajotok vele...
febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

#5 Te nőként mit gondolsz a bemetszett és részlegesen metélt változatról? Mert én férfiként annak a gondolatától is irtóznék, hogy nekem olyan fitymacsonk legyen rajta, pedig valamiért többen azt akarják a teljes metélés helyett.

Szerencsére nekem teljesen le van szedve róla a bőr és nem lóg rá a makkra lankadtan sem, ami úgy nagyon jó. Tényleg nem értem, hogy miért okoskodnak sokan, hogy a fele fitymát rajta kell hagyni.

febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

#6 hogy őszinte legyek, bemetszettet ég nem láttam, részletesen metéltet meg nem értettem :D kérdeztem is az akkor barátomat, hogy akkor miért nem teljes inkább? Csak vállvonogatást kaptam. (Természetesen nem leszóltam a nemi szervét, csak érdeklődésképpen kérdeztem).

Mostani páromnak teljesen metélt és eddig ez a legjobb, mint már mondtam. Esztétikailag is és higiéniailag is. Neki fitymaszűkület miatt lett megcsináltatva és mondta, hogy örül neki és ha esetleg lesz fiunk, őt is körül fogjuk metéltetni kiskorában.

És bocsánat, hogy ennyit írok, de arra is reflektálnék, hogy kevésbé éreznek a metéltek. Csak nőként tudok beszélni, azt közvetíteni, amit a párom mondott. Azt mondta, az elején tényleg kevésbé érzett, de most már nincs gondja ezzel. Ezt észre is veszem...

febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem lesz érzéketlen.

Az, hogy a makk érzéketlenné válik mert az alsónemű hozzáér teljesen valótlan. Azt csak egyszerüen megszokja az ember, hogy hozzáér a ruha, de attól még ugyanúgy érez mindent.

febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

8: nem azért veszít az érzékenységéből, mert hozzáér az alsó 🙄

Hanem kiszárad, megváltozik a felülete. Keratinization. Olvass utánna

febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Olvasni már olvastam sokmindent, csak valahogy amiket irkálnak nem egyeznek a tapasztalattal.

Amúgy az, hogy egy réteg hám elszarusodik rajta maximum a nagyon felszíni érintést tudja befolyásolni, a "szexuális" érzések sokban nyomás, melegérzet és hasonlókból tevődnek össze tehát a sima kiszáradás nem is tudja azokat megváltoztatni.

febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!