Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 50-es férfiak, hogy álltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-es férfiak, hogy álltok potencia terén? Milyen a merevedésetek?

Figyelt kérdés
Pontos kort is kérlek. Nem mindegy, hogy 51 vagy 59.

febr. 12. 13:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

A reggeli merevedés érdeklődés hiányában elmarad!

Állna az még mint a cövek de a páromat sajnos nem érdekli.


51 F

febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Nincs még vele gond. Ez mondjuk gyorsan változhat,főleg, hogy 16 éves korom óta cigizek.

52.

febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem panaszkodom, sőt az utóbbi három évben sokszor reggel nagyon erős a cerka.Hiába, mert hét éve nincs senkim.


55 F

febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
52 éves vagyok. Elélvezni még el tudok a feleségemre, de sajnos már nem áll fel.
febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A merevedés tökéletes, csak sajnos derékra húzódott...
febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Életemben nem dohányoztam nem is igen ittam.Most 50 vagyok 40 éves korom óta erős potencia csökkenés előtte kőkemény volt.Így 10 éve nem is voltam nővel nekem ez a hajó elment...
febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha 49 éves is számít… A potencia gond nélkül megvan, kemény is, de azért nem olyan mint 22 éves korban. Sajnos hiába nincs gond a cerkával, a feleségemet nem igazán érdekli a szex.
febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 Szomorú, hogy mennyien evezünk egy csónakban. Nálunk pontosan ugyanez a helyzet. Jó kondiban vagyok, a cerka is áll mint a cövek de a párom ez már sok éve nem érdekli.

52F

febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Hát ezért nem érdemes megnősülni!

Aztán ezek a nők csodálkoznak, ha lecserélik őket fiatalabbra!

febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel nappal szexelnék ha volna kivel! Volt egy csaj 28. akivel reggel 8-tól, du. 4-ig szexeltünk, és 6-7 menetet nyomtunk le. 51F
febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!