Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » SmPixie felhasználók! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SmPixie felhasználók! Milyen esetekben tilttotok le valakit?

Figyelt kérdés
Tudom, elvont, speciális a kérdés. Kimondottan az SmPixie-seknek szól. Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen okokból kifolyólag fordulhat elő, hogy valaki használja a letiltás funkciót? A kérdésemet az ihlette, hogy belefutottam olyanba, hogy XY letiltott, holott senkinek soha nem küldök zaklató üzenetet, a nem-et mondást és a nem válaszolást is el szoktam fogadni. Tehát egyszer írok, ha jön válasz oké, ha nem, úgy is oké, ha veszi a lapot az jó, ha nem, akkor megyek tovább, nem is vesződök senki győzködésével. Egyik nap felmentem az oldalra, de még nem léptem be. Láttam egy szimpatikus felhasználót, rákattintottam, kérte a honlap a belépést, mire belépek, kiírta, hogy az illető engem tiltott. Nem értettem, nem emlékszem, hogy korábban írtam volna, de ha mégis, az max egyszer és sosem zaklatón, és sosem írok valaki egymás után többször. Érdekel, hogy ki hogy használja ezt a funkciót. Én nem tiltottam senkit eddig.

febr. 12. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet a háttérben,hogy megnézett , nem jöttél be,vagy nem téged keresett és ezért letilt,hogy többé ne nézzen meg feleslegesen.Adultpixie- n is van ilyen, saját tapasztalat.

Tehát nem benned van a hiba!

febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Random tiltogat mindenki mindenkit. Van aki azért mert te megnézted mint domináns a dominánst, vagy csak szimplán férfi a férfit. De engem mint domináns is tiltott néhány domina, de olyan akit meg sem néztem.
febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Van aki azért tilt le, mert a sok birka nem tudja normálisan kezelni az elutasítást, aztán fenyegetnek, bunkóznak. Ez sajnos a pasik nagy részére igaz. Aztán azért tilthat le valaki akinek nem jössz be, hogy mindezt elkerülje. Hiába vagy te normális sajnos ott is tele van frusztrált pistikékkel akik nem tudják elviselni, hogyha nemet mondanak nekik.


Ez tapasztalat több társkereső oldalról.

febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Illetve kaptam egy privátot is, ott is hasznos infó volt, miszerint életszerű a tiltás úgy is, hogy a két embernek nincs baja egymással, csak azért tilt le valakit, mert irreleváns neki.

Mondjuk ilyet nem szoktam tenni sosem, én még a zaklatókat sem titom, tiltanám, csak nem válaszolnék.

febr. 12. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A pixie-n (és a többi netes oldalon), három okból szoktak tiltani:

a) Az illető zaklatja, nem fogadja el a nemet.

b) Az első levél után nem szimpatikus, s elejét akarják venni hogy a fenti típusba belefussanak. Illetve nagyon sokan ismét írnak két hét múlva ha nem jön válasz, nem akarják ezekkel tömíteni a postaládát. Ha tiltja akkor az illetőtől nem fog levelet kapni.

c) Ahogy a te esetedben is, nézegetik a ki nézett meg listát / keresőt, s az adatlap alapján eldöntik akarnak-e vele ismerkedni vagy sem. Utóbbi esetben ráraknak egy tiltót, ezzel "jelezve" maguknak, hogy az illetőre nem kíváncsiak.

febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

Smpixie tele van agyhalott, bekepzelt idiótaval

A 90%-t ki tudnam végezni!

Aztan lehugyoznam a hullajukat

Ugyanezt tennem a parlamentben is minddel

febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!