Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg is ismerősöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg is ismerősömet hogy fenekeljen el?

Figyelt kérdés

Ő 66 éves nő én 23. Babyszitter és dajka ként dolgozott és folgozik is. 1 faluban lakok vele, ismeri a rokonaimat klletve barátaimat, nem nagyon találkoztunk mostanába, de amikor talalkoztunk,mindig el tudtunk beszéllgetni elég nyiltan. Ha legközelebb találkozok vele, szeretném megkérni őt hogy fenekeljen el engem.

Én valami ilyenre gondoltam:

Szeretnék tőled kérdezni valamit, viszont azt szeretném ha ez 2nk között maradna ez a dolog. Elég kínos ez számomra, de régóta izgat engem egy gondolat és amire szeretnélek most megkerni. Azt szeretném kérdezni hogy lenne e esetleg lehetőség arra hogy elfenekelnél engem?


Mit gondolsz? Hogyan tennéd fel ezt a kérdést? Illetve van esély arra hogy ezt elmondaná valakinek? Esetleg ha neked tennék fel ezt a kérdést hasonló helyzetben, te hogy reagalnál?



febr. 12. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Te is nő vagy?
febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez elég hülye ötlet. Azonnal leveszi, hogy szexuális célzatú a dolog (azaz neked szexuális örömet okoz). Ha spankingra vágysz inkább keress meg egy profi dominát - az tutira hallgatni fog róla.
febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Pont falud belivel? 😂 Inkabb gyere fel Pestre és itt tuti van aki bevállalja..
febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A nemedet elárulod?
febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Pasi, mi más lenne?

Kinevet, és elküld melegebb éghajlatra.

Kivéve, h szexhiányos, mert akkor kérni fog cserébe valamit ő is.

febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Elég gáz a gondolat, kisfiam. Egy faluban laktok, nem ajánlanám a dolgot. Keress olyan valakit, akiről tudod, hogy érdekli az ilyesmi.
febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sehogy! Másnapra már az egész falu tudni fogja, akár megtörtént, akár nem!


Vegyél egy eldobós feltöltős SIM kártyát, keress föl egy fizetős dominát, áldozz rá némi pénzt, jól el fog fenekelni.


Hazaviszed az élményt, pár napig nézegeted a halványuló nyomokat, a híváshoz használt kártyát meg elteszed a fiókba, nem tud senki sem rossz időben zaklatni.

febr. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!