Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatal srácok-hoz szól. 20/F...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok-hoz szól. 20/F Sziasztok, pár hónapja egyik napról a másikra valami okol fogva fel borult teljesen az (intim) szokásaim, alsóneműbol streccseset hordtam, pizsibe aludtam és kb 1x naponta vertem ki a rúdam. ?

Figyelt kérdés
Alsóból anno nagyon féltem hogy ne látszódjon a kidomborodott farkam formája az alsónadrágból most meg BoxerSortNacit hordok(minél szabadabb és libeg-lóg annál jobb), most teljesen meztelenül alszok, Matyizni meg próbálok minél több napot kibírni, bármennyire is merevedik. Nagyobb önbizalmam lett a testemmel, ez veletek is így volt, vagy hasonló?Hogy álltok mindehhez. Légyszi kort írjatok, köszi.

febr. 13. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Cool story bro
febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem emlékszem, hogy mikor jött meg az önbizalmam a testem felé. Régen nagyon megőrjitettem magam az itteni farok hány centi kérdésekkel, de idővel 18-20 között elmúlt. Felfogtam ésszel, hogy normál kapcsolatban tényleg nem csak a méret a lényeg, és jobban éreztem magam utána.


Szerintem az, hogy ritkábban vered, több tesztoszteront hagy benned, és ezért is tud változni a véleményed.


Hajrá, sok sikert neked. :)


24F

febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia (2/2), igen jól mondod nyilván egy igazi kapcsolat nem mérettől függ.

Igen szerintem is, a test alkatom dögös de ektomorf szóval nagyon nehéz híznom, 20 évesen 1,70cm vagyok és 57kg, sokan azt mondják hogy nem nézek ki 18nak se bár szerintem nem gond, családomba majdnem mindegyik férfi egy kezdte, de azért várom hogy nézzek ki olyan "férfiasabbnak" és nem mint egy twink, most hogy mondtad h lehet több tesztoszteront hagy bennem remélem azért segít abban hogy fel gyorsítja ezt valamennyire.

:)

febr. 14. 00:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem garantáltan segíteni fog. Régebben olyat is hallottam, hogy aki komolyan testetépít nekik emiatt sem lehet kiverni, hogy ne veszítsenek tesztoszteront.


Igazából ha elkezdesz edzeni, vagy rendszeres fizikai munkát végezni fog jönni az izom szerintem. Nekem 21 körül volt egy ilyen áttkattanás anyagcserében és heti 2 napot diákmelóztam egy eléggé forgalmas KFC-ben, és sikerült izmot felszedni. Biztos neked is sikerülni fog.


2-es voltam :D

febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!