Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves korig természetes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig természetes a szüzesség fiúknál?

Figyelt kérdés
febr. 13. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg el nem veszíted.

Nincs korhoz kötve. Csak a szexuális fejlettséghez.

febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Ahogy az előttem válaszoló írja,nincs korhoz kötve!

Én 21 éves vagyok és még mindig szűz. Nem látom értelmét annak,hogy egy buliban vad idegen csajjal veszítsem el,aki kitudja hány farokba ült aznap. Nem vagyok híve a kalandoknak.

Úgy döntöttem megvárom az ideális partnert,akivel érzelmileg egy hullámhosszon vagyunk és neki adom át magam.

febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ki tudja.
febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
20 fölött azért már illik csinálni.
febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Valóban nincs korhoz kötve de azért nem kell megvárni azt a nagy szerelmet az élete társát az embernek. Ha picit is szimpi a másik akkor hagy szóljon. Huszonévesen illene elveszíteni igen. Én viszonylag korán kezdtem de még mai napig is minden alkalommal rengeteget fejlődök. Na most ha valaki 30 évesen kezdi el akkor kapásból nagyon le lesz maradva. Aki tudja az tudja le. Akinek meg nem jön össze hát nyilván nem kell most ezért keresni valakit.
febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem is korhoz, hanem inkább érettséghez kötött.
febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
76%

Mennyi itt a mindent tudó gyökér:)

Szörnyű...


Figyu haver! A te életed és nem illene sem 20 felett, sem 20 alatt elveszíteni! Veszítsd el azzal, akit szeretsz,mert ha nem vele teszed azt bánni fogod!

febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kb harminc éves korig lehet barátnővel elveszíteni, utána pedig kizárólag prostikkal.
febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

4-es mi az, hogy illik csinálni😂

Sztm ez nem olyan dolog, amire azt lehet mondani h illik vagy nem illik.. Igazibol mindenkinek a saját dolga csak kiváncsi voltam a mai világban milyen mennyire vetnek meg egy 20 év felettit azért mert szűz még.

febr. 13. 22:25
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
25-ig még nem vészesen gáz. Felette már rohamosan csökken az esély, hogy elveszítse az adott egyén, úgy kell elképzelni, mint egy áttétes rákbetegséget, ami egyre több szervre burjánzik ki.
febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!