Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kidörzsölődés szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidörzsölődés szextől?

Figyelt kérdés
Több barátnőm is panaszkodott, hogy előfordul, hogy napoking kellemetlen érzésük van szex után, mert a hosszú aktus során kidörzsölődnek. Hosszú távú partnerük van, szóval nem nászutas betegség. Szerintetek miért nem szólnak, amikor már nem jó nekik?

febr. 14. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Barátom na ez jó kérdés talán azért mert bamba az összes
febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzi, hogy fáj akis pin@ja?
febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért van olyan érzésem, hogy ez a kérdés nem komoly?
febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, teljesen komoly. Én is nő vagyok, nekem is hosszú távú kapcsolatom van és amíg jó a szex, addig ugye engem véd a természetes síkosító rendszerem. Ha viszont már valamiért nem jó, akkor szólok, hogy vagy változtassunk valamin, vagy inkább hagyjuk abba és ebből nincs sértődés, vagy konfliktus. Én sosem dörzsölődök ki. Másoknál nem lehet szólni, ha elég volt, vagy hogy működik ez?
febr. 14. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor fordul elő ilyen ha egész nap szexelünk. Mostanában sajnos elég ritka de régebben elég sokszor előfordult a barátnőmmel.
márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!