Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kiszoktátok verni közvetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszoktátok verni közvetlen azután, hogy hazaértek munkából vagy suliból, vagy inkább csak esténként?

Figyelt kérdés

febr. 14. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Mikor haza érek,van egyéb feladatom,tehát nem.
febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én este szoktam
febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kaje39 ***** válasza:
100%
Munka,vacsi után.
febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen ki
febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább este. Bár nem dolgozom már 4 hónapja, és ha hiszitek, ha nem, kezdem unni a "nem csinálok semmit" üzemmódot, de annyira, hogy ezalatt a 4 hónap alatt millió lehetőségem lett volna, de már nem is kívánom a szexet. Unom az életem.
febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
meló után is meg este is ki szoktam :D
febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Munka előtt, közben és után is. Aztán még este 2x
febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Ti mi fenèn éltek válaszolók, hogy már sebesre veritek a fas.otok? Mi az anyám valagáért kell ennyiszer? Még tízen éves koromban sem csináltam ennyiszer. Ha meg csak kamu akkor legalább írd oda bammeg! Mert a verebek kézpénznek veszik.
febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne tehetném?

Egyedül élek, nincs partnerem, és úgy döntöttem, hogy nem is keresek magamnak párt. Egyfelől lekorlátozna, másfelől pedig már kiderült számomra, hogy bizonyos mértékben nem is vagyok képes átlátni, megérteni a női nem viselkedését, sok mindent összekevertem vagy eltévesztettem, és ebből éppen elég problémám származott. Nem fogok már belekezdeni a párkapcsolatok, a szerelem, a vonzalom tanulásába, ami jó vagy rossz eddig megadatott nekem e téren, azt elteszem magamban, és ennyi.

De azért maradjon meg nekem, hogy akkor verem ki, amikor akarom.

febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
reggel munka előtt, napközben ha van mód, este meg alap 😁
febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!