Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy illetve mit irjak neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illetve mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Van facebookon egy nő aki lovas felszerelést árul, köztük lovaglópálcát is. Arra gondoltam megkérem hogy fenekeljen el a lovaglópálcával. Mit írhatnék neki? Hogy fogalmazzam meg úgy hogy ne legyen anyira kínos?

febr. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy árulja még nem jelenti azt, hogy szívesen használja is! És ha igen, miből gondolod, hogy pont veled fogja csinálni? És ha van már valakije?
febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez mindenhogyan kínos. Nyilván nem kíváncsi kanos pasik üzeneteire.
febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli a dolog, mert mindent félreértelmezel. Tiltana.
febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Megírod hogy megegyezés szerinti árat fizetnél egy lovaglópálcás verésért. Mindenki pénzt akar keresni.
febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj nekem. :) Ugyan sem nő nem vagyok, sem lovaglópálcát nem árulok, de ha gondolod, elverem a segged úgy, hogy egy hétig hason alszol. ;)
febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki gumit árul, akkor őt megdughatom?
febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!