Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan alakult ki barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult ki barátság extrákkal kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Ezek törvényszerűen mindig hosszú régóta tartó barátságból alakulnak ki vagy valakinek volt olyan hogy relatív hamar összejött ez (0,5-1 év) alatt vagy volt aki célirányosan keresett így partnert?


Hogy alakult ki nektek? Mi a storytok?



febr. 14. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy exem, neki a haverjaval elkezdtunk beszelgetni (teljesen veletlenul eloszor csak egyetemi tankonyvekrol) s mivel bejottunk egymasnak de tiltott volt ezert szex lett csak. Am nem ajanlom a szexkapcsolatot ,egyik fel mindig serul barmennyire azt gondoljatok az elejen hogy nem.kb fel evig tarthatott
febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
1-es, mint pasi nagyon egyetértek veled. Volt egy szeretőm, egyszerre kezdtünk egy munkahelyen, és elmondhatom, hogy a csaj kiszemelt magának, valahogy megtudta, hogy otthon nem mindent kapok meg, és nem csak a szexről volt szó, az akkori párom alig töltött velem időt, és ez a lány meg jól ráharapott a lehetőségre. Ha nem nyomult volna annyira nagyon-nagyon, akkor én még szakítottam is volna miatta, de már kellemetlenül nyomult. Aztán elment máshová dolgozni, nehezebb volt találkozni, és nagyon furcsán lerázott, én pedig már akkorra nagyon megkedveltem.
febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősön keresztül ismertük meg egymást, beszart a kocsija és meg kellett javítani. Elég drága volt javítás, majd 300k volt az anyag és mondtam neki egy nagyon alacsony munkadíjat de nem volt annyi pénze. Mondtam neki, hogy az anyagot szeretném minél hamarabb megkapni, a munkadíjam ráér, ha majd egyenesbe jön. 1 hónap múlva hívott hogy az alkatrészre meg van a pénz. Amikor becsöngettem megkért, hogy segítsek csaptelepet cserélni mert dől belőle a víz és nem tudja kitől kérhet segítséget. Megcsináltam, leültünk beszélgetni. Ő mondta el nekem, hogy egy osztrák pasival él együtt, de most pill távkapcsolatban vannak és kb ennyi. rá 2 héttel később felhívott, hogy éppen mit csinálok és lenne kedvem átugrani hozzá? Amikor benyitottam már meztelenül várt és olyan dugtunk hogy soha nem fogom elfelejteni. Mind a mai napig együtt van a pasival, de úgy havi egyszer mindig meglep valamivel.
febr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz barátság extrával kapcsolat alatt? Viszonyt ami a szexen kívül egy jó, baráti kapcsolatra is kiterjed, de a felek nem akarnak elköteleződni? (a legtöbben ezt értik alatta)

Avagy klasszikus ellenkező nemű barátot, akivel amúgy össze is jártok? Nem mindegy...

febr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én azt értem rajta, hogy amúgy is barátok vagytok, de közös megegyezéssel néha kielégítitek egymás felgyülemlett szexuális feszültségeit.


De szerintem egyértelmű. Ha definiálod magadnak a barátságot mint kapcsolatot akkor a fő része meg van. Ehhez kell már "csak" az "extrákat" hozzávenni.

febr. 15. 04:25
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Még szakiskolába volt, hogy három osztálytárlánnyal volt barátság extrákkal kapcsolatom mindenki tudta, nyílt titok volt!


És ők is tudtak egymásról.


Felváltva jöttek hozzám...


Az eslő félévben kialakult ez, volt 3,5 jó évünk, van aki a mai napig feljön, ha hívom.


Aztán később innen az oldalról alakultak ilyenek!


Pár hónap alatt alakultak ezek privátokból..


35/F

febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
#1 "de tiltott volt" - micsoda?
febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

#5 az ilyen típusú barátság extrákkal leginkább úgy tud kialakulni, hogy már eleve van köztetek ez-az, az ágyban megvan a szinkron, de józan ésszel belátjátok, hogy párként nem tudnátok működni.

Ha arra vagy kíváncsi friendzone-ból át tudsz-e váltani szexre... hát az esetek 99.99%-ában NEM. Mert nincs meg hozzá az az alap szikra, kémia ami a szexuális vágyhoz kellene (ezért kerültél friendzone-ba).

febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
8 jól mondja. Ahol működik a kémia, de valamilyen okból nem lehet belőle jól működő párkapcsolat abból lesz a barátság extrákkal. Nálunk azért lett ilyen mert közöltem a lánnyal, hogy imádom de nekem kell a változatosság és a hódítás. Volt aki azonnal kidobott a fenébe, de vannak olyan nő ismerőseim akikhez visszajárok ha éppen azt akarja. Amikor nagy szakításon vannak túl, lelkileg mélyponton vannak vagy csak kiadós kefélés hiányzik számukra akkor keresnek. Nem csak szex miatt találkozom velük, együtt megyünk el a koncertre vagy táncolni, van egyéb közös program is.
febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!