Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy valakivel randiztál majd beleélvezett a puncidba és aznap utána még más férfival is szexeltél?

Figyelt kérdés
Hogyan történt? Milyen volt úgy szexelni?

febr. 15. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, de szeretnék ilyet
Nem, de fantáziáltam már róla
Nem, soha nem tennék ilyet
47 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen max olyan novel lehetet aki nem ment haza ha nem mas lakasan volt ahol egyik ferfival dugott aztan az haza ment kovi nap meg a hazi gazda dugta meg..
febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, az is kérdés, hogy kimosta-e vagy sem?
febr. 15. 22:11
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
2. Nem szoktak ezek szerintem.. max wc papirral vagy zsepivel kitorli amennyire tudja.
febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Buliba volt már
febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#4 Mesélsz kicsit bővebben? Hány fiú volt és hogy történt?

Kitörölted vagy kifojattad vagy nem foglalkoztál vele a következő előtt?

Melyik discoban volt és hol csináltátok?

febr. 15. 22:46
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen történt már hasonló
febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6 Hogyan történt és hol?
febr. 15. 23:24
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy két esetem.

Egy sráccal ismerkedtem és felmentem hozzá, szex után felhívott az exem, hogy mi lenne ha taliznank és végül elmentem hozzá is, amit tudtam ott szex után kifolyattam+ zsepi a többi az maradt a bugyiba.


Volt olyan, hogy a buliba egy csávó nagyon ki akart nyalni, de nemet mondtam, aztán jött egy srác, aki bejött már régóta, kicsit ittas volt, meghát én is és rátért a lényegre és szex után zsepi, ami akkor kijött gyorsan, aztán bugyi fel és mentem kicsit iszogatni tovább, amikor megint csak jött a srác a szövegével, így hát kicsit megunva ha ez kell neked akkor hajrá, elmentünk, furcsa volt neki, hogy átázott a bugyim, de mondtam, hogy felizgultam, ennek ő megörült és vagy egy óráig nyalt. Szex után kis kiegészítés nem is volt rossz.

febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
8# vagyok, nem kérek privátot!
febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#8,9 Tiszteletben tartjuk a kérésed!

Melyik szórakozóhelyen történt?

febr. 15. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!